Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

neverlasting, gdzie TAM? aaaaa tam? Nieeeee, cos ty

ah mam dzis jakis powazno/refleksyjny nastrój.....nie wylapuję zartów

chyba sobie pójde precz

 

-- 02 sty 2012, 02:24 --

 

*Monika*, własnie doszlam do wniosku ze nie jestem spontaniczna....tworze ze schematów bunkier....do doopy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BłękitnaAbstrakcja, No coś jest w tym uzależnieniu. Ja wręcz cały tydzień żyje dniem w którym mam terapię. Bo moja terapeutka to obecnie jedyna osoba z którą mogę porozmawiać o moich problemach. A przy tym jest taka zasłuchana we mnie, współczująca, akceptuje mnie i rozumie jak nikt w życiu... :105:

Ejj.. to ja też mam problem? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BłękitnaAbstrakcja, No coś jest w tym uzależnieniu. Ja wręcz cały tydzień żyje dniem w którym mam terapię. Bo moja terapeutka to obecnie jedyna osoba z którą mogę porozmawiać o moich problemach. A przy tym jest taka zasłuchana we mnie, współczująca, akceptuje mnie i rozumie jak nikt w życiu... :105:

Ejj.. to ja też mam problem? :shock:

 

no własnie....zasłuchana...nie przerywa...nie wrzeszczy a co za bzdury mi tu gadasz....empatyczna

własciwie to są cechy które powinien miec kazdy człowiek...

a spotykamy samych dziwnych ludzi...

i lgniemy do takich ktorzy są w pracy...po prostu....smutne....bardzo....

dlaczego tak trudno po prostu słuchac...

nie oceniać....

 

czy masz problem....ja mam za kazdym razem jak słysze czas sie nam kończy....taki dysonans....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, No właśnie, to bardzo trudna relacja. Z jednej strony się przywiązujesz a z drugiej jest ten dystans, który i Ty musisz utrzymać. Ja postawiłam sama sobie blokadę i staram się skupić tylko na sobie. Uczę się przez to nie uzależniać od drugiej osoby. :roll: Ale ciężkie to jest bardzo..

 

-- 02 sty 2012, 01:44 --

 

BłękitnaAbstrakcja, dobrej nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wraz z wejściem w nowy rok nagromadziło mi się bardzo dużo pomysłów związanych z planami życiowymi, aż rwie mnie do pracy, troszkę posiedzę z Wami i idę działać:)

 

Lepiej idź spać, wyśpij się i zacznij z rana. Inaczej prawdopodobnie wszystko szlak trafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×