Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KOMORÓW]


Rekomendowane odpowiedzi

Żaneta23, Twoja pani psychiatra powinna dać Ci konkretne skierowanie na psychoterapię do Komorowa. Bez skierowania nikt z Tobą nie będzie rozmawiał. Zdecydowanie zaprzeczaj myślom "S".

 

Mąż Ci nie może wydzielać leków? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niebiore lekow na swoj stan zdrowia . Bo bym je zjadla pewnie. Dostalam ogolne skierowanie na oddzial psychiatryczny.Zaproponowala mi Komorowo. i mam zakreslone ze zagrazam wlasnemu zyciu i zdrowiu. kazala mi zadzwonic rano i umowic sie. Niewiem musze na jakis oddzial isc bo zwariuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaneta23, chyba się nie rozumiemy. W Komorowie jest Ośrodek Terapii Nerwic, a nie Oddział Psychiatryczny. W weekendy nie ma żadnej opieki lekarskiej, są tylko dwie pielęgniarki. Tak samo popołudniami. Tam trafiają ludzie już podleczeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

nie wiem jak wy ale ja w Komorowie czuje sie zle jestem na grupie 0 i wiem ze po tych 2-och tygodniach wyjde z tad z radoscia. Dziewczyny w pokoju mam mile ale jesli chodzi o warunki to jakis koszmar ogrod zarosniety,staw brudny,budynek smierdzi stechlizna wejscie obskorne w srodku odnowione 1 i 2 pietro w piwnicy jakis koszmar jedzenie moze byc terapi bardzo malo (przynajmniej dla grupy 0)dla innych grup tez nie za duzo do 14 w osrodku pozniej mozna wyjsc ale trzeba wrocic na kolacje sobota i niedziala totalne nudy nawet lekarza niema o21 rekaksacja 20min czytanki rozluzniajacej o22kazdy w pokoju po obchodzie mozna chodzic po korytarzu do woli

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

był może ktoś w Komorowie w ciągu ostatnich miesięcy? moja doktor namawia mnie na terapie w tym ośrodku bo ani leki ani długotrwała terapia tu na miejscu nie dają rady a ja jestem bliska dna totalnego. Może mi ktoś powiedzieć co to jest ta grupa zerowa i czym się różni od pozostałych? trochę się obawiam że zajęć mało a do tego zbliża się pora mrozów i pluchy więc i wychodzić na zewnątrz nie będzie po co. zastanawiam się czy pojechanie tam ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cassandra, myślę, że ma sens, bo to dobry ośrodek. Grupa zerowa ma na celu dla Ciebie zorientowanie się co Cię tam czeka, a dla psychoterapeutów daje informację czy i jak są w stanie Ci pomóc. Ja tam byłem na początku roku i myślę, że niewiele się od tego czasu zmieniło.

savana, a czego konkretnie się boisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

savana, wcale nie jest ponury. Jest w miarę czysto, wokół piękny park. Samotności też się nie bój. Dużo zależeć będzie od tego na kogo trafisz w pokoju. Jeśli sama się nie będziesz izolować to na pewno samotność Ci nie grozi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie,ale za to po śmierci oddam swoje narządy pod warunkiem że jeszcze coś się będzie nadawało:)

potrafie zemdlec jak zobacze igłe w telewizji...

w wieku 3 lat miałam operacje kolana i trafiłam na potworną pielęgniarke która darła na mnie ryja podczas pobierania krwi,że płacze i od tego czasu tak reaguje...do dzisiaj pamiętam jak ona wyglądała ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cassandra

rozumiem Cie bardzo dobrze,bo ja za kazdym razem jak wychodze z domu boli mnie brzuch,zalewa pot,czuje że mdleje a środki transportu są dla mnie niczym pułapki z których nie będe mogła sie wydostac ... ale musiałam tam pojechac bo juz tak dłuzej nie chce życ... wzięłam prochy uspokajające, ukochany pędził szybko omijając korki i się udało:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyściuteńkich. 29 listopada wybieram się do Komorowa, na 2 tygodnie.. panicznie się boję. Cierpię na zaburzenia odżywiania i zaburzenia lękowo-depresyjne.. Boję się braku akceptacji i odrzucenia ze strony środowiska, a jednak leczenie polega na terapii grupowej.. Czy ktoś z forum przebywa obecnie w Komo? Jak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

overpowered,

 

Nie potrzebnie się martwisz...ja jestem właśnie na przepustce i wracam 28 listopada do Komorowa na 3 miesiące...

Da się to wszystko znieść i naprawde nie jest źle,choć początki terapi grupowej nie są łatwe ja np ciągle wyłam,ale minęło:)

Ludzie którzy w tej chwili tam przebywają są naprawde sympatyczni:) poza tym tam każdy ma takie same problemy jak Ty wiec nie bój się odrzucenia.

 

zależy czego oczekujesz od tego pobytu w związku z Twoimi zaburzeniami odżywiania... tam nikt nie będzie Cie pilnował do niczego zmuszał jak nie zobaczą Twojej chęci do walki z chorobą to podziękują Ci szybko... moim zdaniem nie jest to miejsce dla osób z zaburzeniami odżywiania:/

 

jak masz jakieś pytania to służe pomocą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×