Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Doktorek się z dziebbka wkurwi jak mu powiem, że od dawna nie biorę paroksetyny którą mi zapisał i do tego biorę max dawkę fluo zmontowanej na lewo :twisted: Chociaż będę wniosokował o zmianę diety na Anafranil+Sulpiryd+ jakieś SSRI (ewentualnie fluo może zostac).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pada, chłodno, jesiennie, nawet fajnie. Ale zawsze coś musi być nie tak. :evil:

 

Niestety. Od 4 lat u mnie nie może być dobrze, bo ciągle coś mi nie pasuje. Kuźwa :!: Co się ze mną stało? Ale jak to mówią: kiepskiej baletnicy nawet rąbek u spódnicy...przeszkadza :evil:

 

Michuj jesteś kapitalny :great: Po prostu leczysz się sam, a doktorek nie nadąża :D A jaką masz dijagnozem? Depra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, po prostu jestem zwolennikiem leczenia ''naturalnego'' :mrgreen:

Prawdopodobnie jakieś zaburzenie osobowości i stany depresyjne. Doktorek musi się dostosować. Jeśli ten tego nie zrobi, to znajdzie się inny który potwierdzi moją diagnozę. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało :cry: może pózniej jeszcze odpoczniesz?Jestes wykończona....może głupio pisze ale jakis spacer?powietrze przytuliłbym Cię ale za daleko jesteś :roll:

 

-- 19 sie 2011, 17:04 --

 

Ka Po przynajmniej Ty sie wyśpij :smile:

 

-- 19 sie 2011, 17:04 --

 

Za nas wszystkich zeby tak mozna :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem O.P.R...porządny że tajemnice robie ona się martwi, :blabla: po co to wszystko :blabla: grzecznie wysłuchałem :cry: skruszony obiecałem poprawę :smile: dostałem buziaka bo chorych nie wolno bić :lol: i upiekło mi sie .Taki to jest głupek ze mnie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×