Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że shadow_no prowadził w wesołym miasteczku budkę z lodami i watą cukrową dla dzieci, a jak się nacisnęło pod ladą taki czerwony przycisk to tablica z cennikiem się zmieniała i tam były grzybki psychodeliczne, ganja, jakiś halucynogenny wywar z guarany, specjalne brzoskwinie, które wstrzymują metabolizm amfetaminy, hera, feta etc. :lol::mrgreen:

 

Hej Daro i reszta. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że shadow_no prowadził w wesołym miasteczku budkę z lodami i watą cukrową dla dzieci, a jak się nacisnęło pod ladą taki czerwony przycisk to tablica z cennikiem się zmieniała i tam były grzybki psychodeliczne, ganja, jakiś halucynogenny wywar z guarany, specjalne brzoskwinie, które wstrzymują metabolizm amfetaminy, hera, feta etc. :lol::mrgreen:

 

Hej Daro i reszta. ;)

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, miałam na myśli,że z uryną się kojarzy,jeśli coś się z czymś kojarzy...czasem bierze obrzydzenie ;)

jakby jeść z nowego nocnika który nigdy nie był używany do innych celów

 

odp. bo mi się spodobało to co napisałeś :bezradny:

a Ty mnie od razu za idiotkę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, jak to za idiotę :? Musiałem się upewnić, że to co napisałem nie było odebrane dosłownie :twisted: A nie kojarzyło się z uryną. Plastikowy kubek, jak plastikowy kubek. I łatwo było polewać bo miarka jest w ml :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, nie wiem co mnie napadło,przepraszam

moją sunie pogryzła 10 razy większa suczka sąsiadów,niby nic się nie stało,tylko z tylną łapką,ale moja sunia wygląda na bardzo cierpiącą i ja razem z nią,wybiło mnie to jakoś i pojebało :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×