Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

wiola173, Jakie miałaś efekty odstawienne Anafranilu? Od kilku dni nie biorę 37,5 i co prawda dzisiaj trochę lepiej, ale ogólne osłabienie, mógłbym spać cały dzień i zawroty głowy. Nastrój ok, ale gdy brałem nawet tylko to 37,5 to czułem się tak ''pewniej''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, To możesz spać ze mną na zlocie: na zmiany :mrgreen:

 

Michuj, Jak odstawiałam bez zastępstwa najbardziej dokuczały ataki przenikliwego zimna. Takie ,że aż mnie trzęsło. Teraz jak schodziłam stopniowo na zakładkę z wenlą to powiem Ci ,że zniosłam to bardzo dobrze , może ze 3 dni lekkich zawrotów, ale było lajtowo. Tylko ,że ja dzieliłam tabletkę dosłownie na okruchy i tak przez kilkanaście dni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzieliłem na 1/4. Wtedy już chyba przedłużone uwalnianie nie działało, bo wieczorami miałem efekty odstawienne, więc jakieś 4 dni temu nic nie brałem. Nastrój ok. Troszkę motywacja siadła i się rozleniwiłem. Na Anafranilu+fluo niezłego speeda miałem. Nie wiem co robić. Czy brać kolejne opakowania i brać 37,5 do fluo, które ewentualnie bym zredukował do 20, czy co... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło 37,5. Pierdolę, nie będę się męczył :evil:

 

-- 17 sie 2011, 10:15 --

 

I morda znowu śmieje się :twisted::mrgreen: Ide dziś po 5 opakowań. Pierdzielę. Mam silną wolę. Nie odstawię :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×