Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Lady B sobie poradzilaś :D początki sa najtrudniejsze.jutro juz tam pofruniesz :papa: pojutrze polecisz.. :yeah:

aż tak to raczej nie... Ci ludzie są zupełnie inni niż ja... śmieją się nieustannie, są przebojowi... i w ogóle... tylko jedna dziewczyna jest nieustannie smutna, tak smutna że aż boli na nią patrzeć... ale też nie wyraża chęci pozwolenia sobie pomóc... no i ja... obca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś obiektywny ( o ile to możliwe ) możne mi powiedzieć czy ja w ostatnich postach

nie przesadzam ,wydaje mi sie ,że nie ale to kolejny dzień bez leków .

 

-- 16 sie 2011, 18:19 --

 

Lady_B,

Ci ludzie są zupełnie inni niż ja... śmieją się nieustannie, są przebojowi... i w ogóle...
.

 

też przez tydzień tak to odbierałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam dlaczego dorosły człowiek wysyła znajomych zeby sie zpytali czy mam NN a sam nie moze, boi sie czy o co chodzi. Takie to dziecinne i jakies niedojrzałe, to juz była 2 osoba jak podejrzewam , która miała sprawdzic czy powiem to samo co za 1.szym razem ech. Brak słow po prostu. :smile::lol::mrgreen:;) Cóz mozna na takie cos powidziec hihihihi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, kurde a miałeś chociaż te orgazmy ?? :mrgreen:

 

nie jest tak źle jak o takie sprawy pytasz:D

jest źle bo nie uprawiałam seksu od 20 miesięcy :lol: jakiś orgazm byłby wskazany :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady B początki są takie,że chciałobysię uciec to minie i tak jesteś dzielna.Przez tydzień musieli ze mnie wyciągać jak się nazywam;-)udało im sie.

mi się nawet nie chciało uciekać... kompletna pustka emocjonalna...

a że jestem dzielna to już dzisiaj słyszę drugi raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×