Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Corba sypiasz tak jak ja tu godzinka tam godzinka..,Ka po też jestem wypluty zsunął bym wyro,a muszę z dziewczyną jechać do jej siostry urodziła dziecko!jajiś 8 cud świata,pewno płacze,je,i sra i czym mam się zachwycać?Jestem rozdrażniony!nic mi się nie chce tylko spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj caly dzien w domu przesiedziałam podobało mi sie , nawet sie cieszylam ze nikt nie dzownił i nie przyłaził. Piątek, sobota, niedziela to ciagle ktos był a mi to w niedziele wieczorem zaczęlo przeszkadzać, dzisiaj spokój i fajnie. Poza tym u mnie pada i chmury i tak nieprzyjemnie miał byc upalny week a był taki sobie sredni a dzisiaj wrócił stnadard koszmaru prawie minionego lata.

 

Thazek to fajnie, ze miałes fajna wycieczke i miły dzień a pogode to też chybia miałeś wyjśćiową u mnie wrećz przeciwna pogoda była niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173,

wiola mi sie tez chiało spac ale powiedzialm twardo ze dam rade i jakos mi przeszło , najgorsze jest to ze ja nawet jak nie ejstem wyspana to i tak nie moge łatwo zasnac i tak fajnie spac, żeby sie obudzić po ilus tam godzinach wypoczeta. Myśle ze to ma duzo wspólnego z nerwami ze zbytnim pobudzeniem ukladu nerwowego i to pobudzenie nie pozwala na taki normalny, mocny sen.Ja tak mam od bardzo dawna niestety i taka niewypoczeta do końca jestem przez cąłe zycie prawie ciulwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173,

No ja w dzień tez łatwiej niz w nocy ale tak płytko, mam koeznkę ona jak zasnie to mozna nia rzucać tłuc i sie nie obudzi a mnie ktos lekko dotknie i ja sie budze odrazu. Co do nocy to ja z natury chyba lepiej w nocy funkcjonuje poniewaz kiedyś zawsze w nocy mi sie lepiej uczyło i wszystko co trzeba robic i jest związane ze skupieniem sie to w nocy i wogle w nocy jakos mi lepiej. Ludzie sie dziela podobno an te sowy i skowronki my pewnie te sowy jestesmy i taki tryb naturalny mamy , niestety ,stety :roll: . Najchętniej moj dzien by wyglądał walnąc sie 0 6 rano i cpac do 12, 13 i to dla mnie ideał by był, ale świat jest tak poukladany ze niestety wiekszosć ludzi w dzień zyje w nocy spi , nie odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×