Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sobie uświadomiłam że przez pół mojego życia odczuwam niewyobrażalne cierpienie... nieopisywalny ból bólu.... niekończącą się agonię własnej egzystencji... a jednak nadal żyję... mimo że nie wiem po co... ból stał się nieodłączny i mimo że czasem nie mogę go unieść, nadal mnie jeszcze nie zabił...

ale kiedy patrzę ile osób zmaga się z podobnymi problemami myślę sobie że oddałabym wszystko... każdą ulotną chwilę radości, każdy uśmiech i każdy życiodajny oddech aby tylko wiedzieć że innym jest lżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B ja zdałam sobie sprawę, że zamiast martwić się o siebie i dbać o swoje interesy, ciągle zamęczałam się "poprawnością wobec innych"...O cierpieniu, porażkach i krzywdach wyrządzonych mi przez ludzi nie skończyłabym pisać do jutra...

 

-- 14 sie 2011, 20:30 --

 

Ka_Po zrób mu "pustynną burzę" :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, mam podobnie... dlatego nieustannie cierpię bo nie ma mnie we mnie... są tyko inni- ich potrzeby, zachcianki ich opinia... a ja gdzieś zaginęłam w tym wszystkim i nawet sama nie wiem czego chcę...

 

Ka_Po, kup mu pampersa... będzie wymowne :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie uświadomiłam że przez pół mojego życia odczuwam niewyobrażalne cierpienie... nieopisywalny ból bólu.... niekończącą się agonię własnej egzystencji... a jednak nadal żyję... mimo że nie wiem po co... ból stał się nieodłączny i mimo że czasem nie mogę go unieść, nadal mnie jeszcze nie zabił...

ale kiedy patrzę ile osób zmaga się z podobnymi problemami myślę sobie że oddałabym wszystko... każdą ulotną chwilę radości, każdy uśmiech i każdy życiodajny oddech aby tylko wiedzieć że innym jest lżej...

 

na grupie odczujesz to jeszcze mocniej...., kiedy zobaczysz, że cierpienie jest wspólne, że człowiek obok Ciebie też czuje ból i będziesz miała ochotę go utulić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×