Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

halenore, ja nigdy nie twierdziłam że moja matka mnie nie kocha... jedynie że nie potrafi mnie kochać zdrowo...

ja od tygodnia nic nie zatankowałam... parę lat temu jak czułam rzeczywiste zagrożenie to brałam 1 mg ale afobamu :smile:

 

wiola173, przecież parę miesięcy temu się towarowy wykoleił i to nawet gdzieś w trójmieście albo okolicach jak dobrze pamiętam :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, ja nigdy nie twierdziłam że moja matka mnie nie kocha... jedynie że nie potrafi mnie kochać zdrowo...

 

Rozmawiałyśmy o tym kiedyś i odniosłam wrażenie, że czujesz się niekochana...ale to tylko moje spostrzeżenia.

 

Mi chodziło o Afobam. Teraz mam Zomiren Sr, który jest podobno bezpieczniejszy w aspekcie uzależnienia. Częstotliwość zażywania benzo zwiększa się, bo jestem chu.owo leczona. Nie odczułam znacznej poprawy od 12 miesięcy. Leki nietrafione. Do tego przeboje z nasenniaczami. Znowu źle gadałam ze swoim lekarzem. Jestem zbyt potulna. Następna wizyta nie będzie już taka miła :evil:

 

-- 13 sie 2011, 19:29 --

 

wiolcia śpisz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś jeżdżąc pól roku do pracy pociągiem marzyłem o wykolejeniu lub zamachu niestety nic takiego się nie stało, latając samolotem miałem to samo marzyłem o katastrofie, kiedyś wlecieliśmy samolotem w burze wszyscy panikowali a ja przeszczęsliwy byłem no ale nic się niestety wielkiego nie stało. Lady B jak będziesz jechała ze mną pociągiem na pewno się nie wykolei bo moje marzenia się nie spełniają. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, na pewno czuję się mniej kochana od mojego brata, nie czuję wsparcia z jej strony ale wiem że ona mnie kocha i chce dobrze... szkoda tylko że nie zastanawia się dlaczego to wcale dobrze nie wychodzi tylko kontynuuje swoje...

 

ja sobie zrobiłam mały odwyk od benzo... pewnie we wtorek i tak wezmę ale zawsze kilka dni odpocznę, póki co daję jakoś radę z lękami choć bywa ciężko

 

-- 13 sie 2011, 19:33 --

 

ja kiedyś jeżdżąc pól roku do pracy pociągiem marzyłem o wykolejeniu lub zamachu niestety nic takiego się nie stało, latając samolotem miałem to samo marzyłem o katastrofie, kiedyś wlecieliśmy samolotem w burze wszyscy panikowali a ja przeszczęsliwy byłem no ale nic się niestety wielkiego nie stało. Lady B jak będziesz jechała ze mną pociągiem na pewno się nie wykolei bo moje marzenia się nie spełniają. :D

a ja też tak mam że sobie marzę o katastrofie w której bym zginęła... :-| no ale jak już miałaby się stać krzywda komuś poza mną to bym nie chciała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlos jesteś gigant ;)

 

Lejdzia pan maszynista chciał bić rekordy prędkości jak TGV, ale zapomniał, że nasze trakcje nie nadążają...

 

-- 13 sie 2011, 19:40 --

 

No ja tak nie mogę "marzyć", bo stałoby się. Kiedyś przyśniło mi się, że znalazłam 5 zł. W dzień poszłam zakupić los i wygrałam 10 zł. Już nie wspomnę, że wywołuję filmy siłą woli. Przykładowo miałam kiedyś straszną ochotę obejrzeć Indianę Jonesa. Za 3 dni zapowiadają w tv "Poszukiwaczy zaginionej arki". A najlepiej jak razem z siostrą chcemy to samo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×