Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Morfik,

Morfik mam nadzieje ze lepiej dzisiaj. Odpowiedziałm na twoja wiadomośc na PW ale nie wiem czy dosżło bo mam to w folderze do wysłania , ale wyskakuje wysłano 2 minuty temu , nie zam sie na poczcie forumowej za bardzo to nie wiem czy dosżło.Daj znac czy tak czy nie. I badz dobrej mysli:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę!! To jest straszne, obrzydliwe, przerażające, leki nie działają... te na nerwice lękową pogłębiły moiją depresje a antydepresanty nasilają ataki nerwicowe... błędne koło. chcę umrzeć bo tak żyć przecież się nie da! jesten za granicą, wyjechałam na dwa tygodnie by się odciąć i odpocząć i co?!... dostałam dziś ataku paniki i nawet nie miał mi kto pomóć... czemu to takie obrzydliwe i nie można przed tym uciec... czemu to tak boli?

Czemu leki nie działają? boje się, że nie dotrwam do kolejnej wizytu która dopiero 07.09. Boje się, tak bardzo się boję :(:why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jestem strasznie wkurzony. W ogóle ostatnio często się gotuję. Tak w sobie. Dzisiaj dostałem negatywny komentarz co do projektu mojego autorstwa i strasznie mnie to podrażniło. Jakoś zabolał mnie też komentarz i miałem ochotę wyrzucić tej osobie wszystko co o niej myślę. Całe szczęście opamiętałem się.

Nie wiem co się ze mną dzieję. Jakiś czas temu jeszcze taki nie byłem. Nie wiem czy to przez odstawienie leków czy wynik psychoterapii.

Kurwa. Coraz bardziej przypominam swojego ojca.NIE!!!!!! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leki biorę od 3 tygodni, najpierw nietrafiony Anafranil po którym prawie zeszłam z tego świata, teraz pramolan 100mg i perazin 50mg. Chodzę do psychiatry i czekam na miejsce w jakimś "magicznym" ośrodku do którego dostałam skierowanie od lekarza. Kurde tak żałuje, że wyjechałam z kraju, w Polsce przy jakimkolwiek ataku mogłam zgłosić się do lekarza a tu... masakra. boje się, że wróce stąd w metalowym pudełku, myśli samobójcze nie dają spokoju :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakochana wariatka... A mówiłam mu że to się tak skończy... Już nie wierzę w przyjaźń między chłopakiem a dziewczyna. Mówiłam mu że nie chce być jego dziewczyna bo go stracę... A on że nie stracę, i jak zawsze miałam rację...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od rana status zombi mi się włączył

 

-- 15 sie 2011, 09:04 --

 

od samego rana miotam się jak pojebany .

to chyba przez świadomość ,że nie mam leków .

I wykupie dopiero po 25 :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×