Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy da się cofnąć czas?


alabama

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy dobry dział, jak nie to sorry nie wiedziałam gdzie napisać.

Popełniłam największy błąd swojego życia. Podjęłam bardzo złą decyzję jakiś czas temu co w konsekwencji doprowadziło mnie w miejsce, w którym nigdy nie chciałam się znaleźć. Wiem, że gdybym postąpiła wtedy inaczej byłabym szczęśliwa teraz. Za dużo wydarzyło się już po drodze, żeby mogło wrócić to, co straciłam w tamtym dniu. Ale czy da się mimo, że to realnie niemożliwe cofnąć czas? Może jakaś magia? Może jakiś stan umysłu? Nie jestem wariatką, ale nie chcę przeżyć życia z poczuciem zmarnowania czegoś najcenniejszego co mi się mogło przydarzyć.

eh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie z tematu nie odpowiem, bo myślę, że odpowiedź jest oczywista dla każdego, ale podpowiem, że nie ma sensu rozpaczać nad przeszłością, tylko patrzeć w przyszłość, to tak naprawdę jedyna droga do szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem się nie da zapomnieć.Czasem trzeba pamietać, żeby już nigdy tych błędów nie popełniać.

Boże jak ja bym chciała cofnąć czas. Zacząć rzeczy jeszcze raz i nie kończyc ich tak jak skończyłam. Niestety jest tak, że jedna, jedyna decyzja ma wpływ na całe życie i trzeba z tym kuźwa zyc :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam gadanie... cofnęlibyście sobie ten czas, a potem co, znów jakaś inna, zła decyzja i to samo i tak by można się cofać w nieskończoność.

Każda decyzja kształtuje nas w jakiś sposób, każdy błąd życiowy uczy nas czegoś nowego. Uważam, że życie bez błędów to nie jest życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×