Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

no pięknie...

nr mojego telefonu jest chyba najbardziej pożądany na forum... a przynajmniej był... jakiś czas

 

a tak z innej bajki

proponuję kolejny zlocik między 23 a 25 lipca. Zawitają do nas osoby spoza 3city i okolic... Zapraszam również chętnych z miast sąsiednich :smile:

W planie spotkania przewidziane jest rozmawianie o wszystkim i o niczym a także spożywanie wszelakich napojów (bez)procentowych :mrgreen:

 

ktoś chętny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja bym mogła nawet i tego 25 być ale wizytę mam na 16.30, mogłabym wskoczyć w pociąg i przyjechać. Tylko ta godzina taka dziwna. Ani to południe, ani wieczór. Takie nie wiadomo co. A tak na marginesie, na przyszłej wizycie muszę zapytać lekarza co myśli! bo tak naprawdę to ja nie wiem na co mnie leczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może... mi pasuje i tak i tak...

ustalcie proszę jakąś wspólną wersję...

ja niestety nie mam póki co siły i zdolności klarownego myślenia w chwili obecnej aby przewodniczym tym obradom :bezradny:

czekam na ostateczną decyzję :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to od 20-stego do końca miesiąca zjawi się u mnie też trochę innych znajomych, z którymi chciałbym się zobaczyć, więc może nie ustalajmy z góry jednego terminu, tylko zróbmy po prostu spontan, jak kto będzie miał czas to się zgadamy i jeszcze tego samego dnia się zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, no to pewnie w te wszystkie dni się będziemy widzieć ;)

Moja ekipa z innego forum przyjedzie tak jakoś w tym czasie, więc można wspólnie się pobawić, albo coś, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×