Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Guzik, ja mam tak samo ale zaczęłam się zmuszać i okazało się że jest całkiem fajnie... :smile: Spróbuj... w naszym gronie na pewno poczujesz się swojsko... zadbamy o to :smile::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedział wiekowy mniej więcej 4-40 :mrgreen: ja mam 25

oczywiście że możesz do nas po prostu dołączyć w razie czego :smile: Jak będziesz zainteresowana to daj znać na pw podam Ci nr komórki do siebie żebyś mogła nas zlokalizować w poniedziałek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mój nr telefonu jest rozchwytywany :mrgreen: szkoda że przez płeć żeńską ale co tam :twisted:

Plan jest taki że widzimy się w poniedziałek 20 czerwca, po południu, w Gdańsku Głównym prawdopodobnie. Zbiórka na Dworcu.

Godzina... 17 :?: 18 :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, od czasów liceum piję na plaży w Sopocie i jeszcze nigdy nie dostałem mandatu :P

W knajpach jest za głośno, drogo i w ogóle lipa, dlatego proponuję plażę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, chodziliśmy do tego samego LO co ustaliliśmy na poprzednim piwie i ja też na tej plaży spożyłam hektolitry różnych płynów ale teraz jakoś nie jestem do końca przekonana... no ale ok... złożycie się na mandacik za mnie bezrobotną :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, ale ze mną tutaj jakoś rozmawiasz i nie jesteś dziwadłem... co dowodzi że potrafisz tylko musisz się wyluzować... nikt nie będzie od Ciebie oczekiwał że będziesz wciąż gadać, śmiać się i tańczyć na stole... Nawet jak z nami sobie posiedzisz, posłuchasz... to pewnie zrobi się Tobie lepiej.... ja się Tobą zajmę obiecuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×