Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica seksulna


michał27

Rekomendowane odpowiedzi

Moze "wychodzi" z Ciebie duzo uczuc i emocji podczas stosunku i stad takie trzesawki. Moze to jakas super dziewczyna, fajniejsza od pozostalych.

 

Mysle, ze nie jest to zadna nerwica seksualna, nie ma zreszta czegos takiego, tj. taki termin istnieje tylko w mowie potocznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czasie stosunku seksualnego z dziewczyną w trakcie sex-su lub po dostaje jakiś drgawkowego trzęsę się i się tego wstydzę czym to jest spowodowane wcześniej takiego czegoś nie miałem przy zbliżeniu?

Ale w czasie orgazmu? Czy zaraz po? Po innym wysiłku (tzn. bieganie, siłownia, basen) też Ci się to zdarza?

 

Tu kawałek z Wikipedii z hasła o masturbacji:

Epikur uważał nasienie za cząstkę duszy i ciała. Hippon z Samos, filozof i fizyk, twierdził, że nasienie pochodzi z rdzenia kręgowego, a każdy upust nasienia powoduje ubytek części rdzenia kręgowego. Drżenie ciała, jakie występuje w czasie orgazmu i wytrysku nasienia, uznawano za zjawisko podobne do drgawek padaczkowych, skąd wyprowadzano wniosek, że orgazm miał wywoływać zaburzenia psychiczne. Stąd powstało mniemanie, że czynności seksualne, kończące się wytryskiem i orgazmem, mogą powodować wystąpienie zaburzeń psychicznych. Następstwem tych spekulacji były próby leczenia padaczki poprzez kastrację. "Choroba" ta rozpoznawana była jeszcze na przełomie XIX i XX wieku.

Wygląda na to, że to normalne i występowało nawet w XIXw. Chyba nie ma się czym przejmować, ale dla pewności zrób EEG, żebyś miał pewność, że to nie są epizody padaczkowe. Prywatnie kosztuje ok. 40zł, a państwowo musisz dostać skierowanie od neurologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to cię pocieszy, mój mąż tez ma takie drgawki po współzyciu, też interpretuje je jako nadmiar emocji, które w ten sposób znajduja z niego ujście. Nie wiem czy to dostatecznie dobre wyjasnienie, ale mi wystarczyło żeby z tego nie robić problemu i po prostu zaakceptować to i jego takim. Więc jesli nic poza tymi drgawkami się z Tobą nie dzieje to nie skupiaj się na nich, nie doszukuj się problemów, tylko przydziel temu odpowiednie miejsce w twoim życiu i ciesz się życiem - nie trać go na szukaniu problemów. Takie jest moje skromne zdanie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×