Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Tornado

 

zwolnij troszkę, tez nie raz tak mam gdy w pędzie musze robić kilka rzeczy.

 

Robie jedna a przy okazji myśle o paru jeszcze i pozniej tak mnie to napedza ze nie daje rady z tym wszystkim

 

Moj psycholog powiedział mi zebym przystanąl na chwile zamknął oczy i w myslach powtarzał sobie ze moje nogi tu są, ręce i głowa i nigdzie indziej, pare wdechów i wydechów, powiem Ci że troche to pomaga

 

-- 25 maja 2011, 14:31 --

 

_asia_

 

to teraz trzeba zobaczyć kiedy jest jakaś większa kumulacja ;) i zostajemy milionerami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem , wiem, wiem, pewnie mnie zjedziecie - i to ostro - znów po braniu 40 mg paro - trzeci dzien przestaóem i nie biore nic - wiem oczekuje ze z dnia na dzien moze mnie znow sieknac i zaczna sie jazdy - ale jak na razie jest ok - lekkie roozdraznienie - ale jak na razie ok )))) no zobaczymy - czas pokaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj na rozmowie o pracę. To bardzo odpowiedzialna praca. Trochę się boję czy podołam :( Jeszcze 3 miesiące temu byłabym strasznie zadowolona. Może właśnie tego mi potrzeba żeby ogarnąć nerwicę, ciągłego zajęcia??

Zadowolona jestem byłam u babci na cmentarzu, posprzątałam, zawsze mi to poprawia humor i wracam bardziej spokojna :)

Nie wiem co z tą pracą, do piątku mam się zdecydować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na uczelni same sukcesy i póki co ładne ocenki do indeksu wpadają. Właśnie wróciłam do domku, jakoś przeżyłam prezentację, nawet fajnie mi poszła. Nie mam ochoty na piwo, co jest kolejnym sukcesem. Czuje się trochę zrąbana, ale to może przez tą pogodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłam się :evil:

W tym wątku piszemy o swoim dniu. Każdy spędza go inaczej. To co dla jednego jest bzdetą, dla innego wyczynem. Gdy kogoś denerwują czyjeś posty, nie musi ich wcale czytać. NIe jest też nigdzie napisane,że ten wątek ma być o zmaganiach z nerwicą czy depresją. Są odpowiednie działy i wątki na powyższe tematy.

Fakt jest też taki,że tutaj ludzie zacieśniają ze sobą kontakty i poznają się nawzajem. Więc jak dla mnie rozmowa tutaj może mieć działanie terapeutyczne.

Dla niektórych.......to jest tylko forum......przeczytałam przed chwilką.

Skoro to jest tylko forum .....to po co tu w ogóle wchodzić? Zaczepki szukać?

PW też służy do określonych celów.

 

Nie pamięta wół...jak cielęciem był....tyle tylko powiem na zakończenie.

 

Brawo :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×