Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowa, znerwicowana?


mrsT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.

Od kilku tygodni męczą mnie pewne dolegliwości, na początku były bóle brzucha, w okolicach biodra, pępka, jajników. Czekam na badanie USG, tymczasem podstawowe badania nie wypadają źle, lekarz rozważa różne możliwości, ja mam różne objawy, nic nie jest pewne. Dodatkowo od 1,5 tyg. mam bóle tyłu głowy, karku. Występuje też niskie ciśnienie, o czym tutaj czytałam. A co poza tym? Czasem bezsenność, czasem wręcz odwrotnie, zmęczenie chroniczne, wstaję zmęczona i z bólem głowy. Jednak przede wszystkim jestem tu z tych powodów:

- bóle spędzają mi sen z powiek, ciągle myślę co mi jest, co to może być, dopasowuje objawy do chorób

- zdarza mi się mieć dość natrętne myśli

- "odliczam" czynności

- odczuwam nieuzasadniony lęk

- zdarza się, że "zasypiam" na jawie i czuję się sparaliżowana

 

Szukam jakiejś racjonalnej przyczyny tego wszystkiego.

Dosyć egocentryczne powitanie, wiem, ale oczekuję na odpowiedzi, czy u Was jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natrętne myśli, muszę powtarzać różne czynności, poprawiać przedmioty, muszę je dotykać, bo jak tego nie zrobię czuję strach, że coś się złego stanie dla mnie albo kogoś z rodziny. Czasami jak czytam o objawach chorób wydaje mi się, że jestem chora. Mimo, że śpię po 9 godzin dziennie, a w weekendy nawet 12 godzin czuję się zmęczona, śpiąca. Ja mam nerwicę natręctw, chodzę do psychiatry i biorę leki. Kiedyś czytałam, że w nerwicy mogą występować różne bóle, nawet jeśli jest się zdrowym. Może ty też masz nerwicę natręctw (albo lękową).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys byłam na forum ale pod inną nazwą. Mam nerwice ładnych pare lat wydawało mi sie ze jakos nad nia zapanowałam ale niestety.Ostatnio tak mnie dopadło ze sie wystraszyłam nie miałam gruntu pod nogani lewitowałam no i znowu latanina po lekarzach sama postawiłam sobie diagnoze ze mam guza w głowie poszłam do neurologa zleciła TK wynik był ok podstawowe badania tez bz nie ma dnia zeby mnie cos nie bolało dziwne jest ze niby człowiek zdrowy a czuje sie jak 80-cio latek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×