Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj sprawiło mi radośc, to, że po pierwsze zarejestrowałam się tutaj, gdyż niezwykle interesuja mnie tematy związane z psychiką (nawet piszę bloga odnośnie spokoju) ale to tak na marginesie, a po drugie,to, że bardzo chciałabym poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach. :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

charysmaticgirl, jasne, że każdy ma wpływ. ale nie każdy w każdym okresie swojego życia jest w stanie racjonalnie patrzeć na to co się dzieje i podejmować decyzję i w niektórych momentach to "podejście do życia" może być zupełnie poza jego kontrolą.

 

dlaczego nic? nie wiem. gdybym umiała na to pytanie tak po prostu odpowiedzieć to może coś zaczęło by mi sprawiać radość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego zadaj sobie pytanie, dlaczego tak się dzieję i skąd to się bierze? Czy to wynika np. z okoliczności życiowych, z jakichś trudności z którymi sobie nie możesz poradzić? Czy może przyczyna jest gdzieś indziej. Uważam, że jeśli ktoś potrafi panować nad sobą i swoimi emocjami, to okoliczności w jakich sie znajduję nei mają żadnego znaczenia. Kiedyś myślałam inaczej, myślałam że wszystko jest poza moją kontrolą, wystarczyło czyjeś jedno słowo aby wyprowadzić mnie z równowagi. " Trudne okoliczności życiowe" sprawiły, że nauczyłam się wywoływać w sobie spokój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

charysmaticgirl, myślę że duża część osób na tym forum ma jakieś okoliczności życiowe. ja przez to tutaj jestem. więc, nie, myślę że to nie czas na jakiekolwiek przemyślenia.

Przepraszam, skończę dyskusję, mam dzisiaj fatalny dzień i nie chcę przypadkowo palnąć czegoś głupiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłam buty - musiałam iść po nie do galerii bo najbliżej... praktycznie wbiegłam na drugie piętro i już miałam umierać z przerażenia i byłam pewna, że nic z tego, gdy zobaczyłam w witrynie - wymarzone butki, sklep pusty, 5 min i już mnie nie ma:) przeżyłam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ile dzisiaj zjadłem a szczegołnie w ciągu 1,5 godzny:lol: Muszę się pochwalić: 2 talerze zupy, 10 sztuk pyz, 5 kanapek i "Danmleko" :shock:

Teraz jem ostatnią kanapkę. :105:

Jak tak dalej pójdzie to w końcu przytyję :great:

 

ups ostatniej już chyba nie zjem... już brzuch pełen. Pewnie przez to jeszcze z godzinę nie zasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, To mamy podobny gust, ale nie w tych ilościach. Kupiłem w poniedziałek 80 dkg indyczej i mam z tego 4 obiady. A zdarza Ci się na surowo tą wątróbkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×