Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Darek nie ma sie czego bac i dobrze o tym wiesz :) a jak Cie tam ktos jutro wnerwi to go zagryz i po sprawie ;) Duzo Ci tych zajec nie zostalo do konca przeciez. Pomysl o skonczeniu tych studiow jak o zamknieciu jakiegos rozdzialu w swoim zyciu, tylko po to zeby zaczac cos nowego, innego i fajnego :). Ja Ci szczerze zazdroszcze magisterki. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daro, ale Radner również pracował na to, jaki jest. Nie stało się to ot tak.

Wydaje mi się, ze juz kiedys rozmawialismy na Twój temat.

Jesteś fajny taki, jaki jesteś.

Po co zazdrościć innym?

Każdy jest niepowtarzalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doksy...mogę dla siebie być fajny.Ale dla innych wątpię.Już nie mówię o kobietach z reala - bo na związek szans nie mam,i chyba sam tego się boję...bo to ryzykowne wszystko,każdy kontakt bliższy z drugim człowiekiem na realu to męka...ciągła walka z lękiem...radzenie sobie z odrzuceniem...to nie dla mnie.Chciałbym żeby było inaczej,ale jestem jaki jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz mieć takie PODEJŚCIE, to rzeczywiście z nikim nigdy nie będziesz.

To właśnie podejście masz złe, negatywne, pejoratywne... Musisz je zmienić. Inaczej kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Dareczku, Basia dobrze mówi, Ty z góry zakładasz, że będzie źle. I nie pisz, że jestes nie wazny dla nikogo, dla nas jesteś, dla rodziców, dla brata, dla rodziny. Wiesz, że samo się nic nie zrobi, walcz o to życie Darek, bo ono wcale nie jest takie złe jak się może wydawać. Skąd wiesz, że nie będziesz w związku ?? U wróżki byłeś? Ja też myślałam, że taka pierdolnieta osoba jak ja nie nadaje sie do nieczego a tym bardziej do bycia z kimś i co? ... i mam M. który mnie kocha, wspiera i jest dla mnie światełkiem w tym życiu. Ale dałam sobie na to szanse, zmieniłam podejście, przestałam myśleć że to mi się nie należy i nikt mnie nie pokocha.

Owszem bez walki z lękami, odrzuceniem, czarnymi scenariuszami się nie obejdzie ... ale do cholery nikt nie mówił , że będzie zawsze słodkie życie, pomimo to warto dać sobie szansę, bo tego szczęścia jest więcej niż tych lęków.

Daro prosze Cie otwórz się w końcu na to życie i na ludzi, bo nie wszyscy są źli i jestem pewna, że gdzieś jest kobieta, która Cie pokocha a Ty ją !!

Patrz ile osób stad Cie wspiera, zrób ten mały kroczek dla nas :) Siostra cały czas trzyma kciukasy za Ciebie :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, Koniakowa? Śliczny kolor. Mam skórzane kozaczki na zimę na wysokim obcasie w takim kolorze, kolor pasowalby jak ulał do torebki. Jest piękna. Elegancka. I fason taki dostojny.

Jest lakierowana nie?

Jeśli mogę podpowiedzieć, to zakup sobie tluszcz do skór,jest rewelacyjny w pielęgnacji skóry.Poważnie mówię.Torebkę będziesz miała cały czas jak nową.

:105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę podpowiedzieć, to zakup sobie tluszcz do skór,jest rewelacyjny w pielęgnacji skóry

Czarna to taka smutna...a z kolei Camel by mi nie pasował w zimę za bardzo, a lubię takie naturalne barwy.....

Jest lekko lakierowana ( znaczy, no nie błyszczy się jak psu .... ;) ).

O widzisz, dzięki za radę - nie wiedziałam o tym, a zapewne to się przyda w zimę gdy pada śnieg czy podczas deszczu. Racja, dzięki za wskazówkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×