Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zrobiłam sobie eksperyment.

Pojechałam sama do miejscowości oddalonej o kilkadziesiąt kilometrów od mojej. Całkiem sama. Przy niesprzyjającej dla mnie pogodzie. I dałam radę i to bardzo dobrze sobie dałam radę 8) Ehh... Chociaż miałam motywację, więc to może dlatego. Jeszcze kilka miesięcy temu to by nie było do pomyślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałem o 10 jak zwykle... dzień zaczął się z kiepskim humorem po głupich snach o jednym i tym samym...

papieros zamiast śniadania... staczam się na dno... :-|

coś jest nie tak i trzeba się wziąć za siebie bo długo tak nie pociągnę... już mam dość!

Oby przeleciało do weekendu... wtedy odpocznę od całego tego zgiełku,internetu,forum,

będę miał dużo czasu do przemyśleń... a mam nad czym...

Dzień fatalny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doczekałam się.. dziś pierwszy dzień terapii,chyba w końcu właściwej, a w każdym razie taką mam nadzieje. po tym jak mnie przeciorali przez spotkania DDA i okazało się to złym tropem i marną pomocą na moje problemy, szukaliśmy z panią doktor dalej i chyba w końcu znalazłyśmy. tylko, że nie mam dziś kompletnie dnia na mówienie o sobie, bo czuję się dobrze i wszystkie moje problemy odeszły póki co w ciemny kąt.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Chciałbym mieć tyle energii co Ty... :roll:

 

fluanxol + zakochanie :mrgreen:

 

dziś mam wreszcie dzień, w którym nie muszę odwiedzać żadnych lekarzy. poleniuchuję sobie i może pojadę kupić sobie spodnie na rower.., albo jakiegoś ładnego ciucha na wiosnę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, ja wczoraj mialam swietny dzien! mimo, ze nerwica pare razy mnie postarszyła. Ale powiedzialam sobie "nie dam ci sie" i o 10 wyszłam z domu na zajecia, przeciedzielam 1,5h wrocilam do domu. Potem o 15 znowu musialam wyjsc na kolejne zajecia i tak do 21 byłam poza domem. Dalam rade! :D jestem z siebie dumna bo byłam w takich miejsacach i sytuacjach w ktorych zawsze dostaje ataku paniki - chociazby zatłoczony autobus w ktorym nie miałam miejsca siedzącego! w pierwszej chwili myslalam, ze nie wsiade do niego ale wsiadłam i dojechalam (20 min podrozy)

 

tak na marginesie, czy wy tez musicie siedziec w autobusie? mnie to troche uspokaja chociaz atak tez czesto przychodzi mimo ze siedze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się fatalnie. Nie wiem co mi jest ale podły stan fizyczny miesza się z lękiem i lekką derealizacją. Wstałam świtem, miałam wyjść z chaty... i odwołałam wszystkie spotkania, poszłam w kimę... Teraz wstałam, nadal czuję się fatalnie i... i nie wiem co dalej z tym zrobić !!! :cry:

 

 

 

 

 

 

 

FUCK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, też muszę się wziąć za sprzątanie mojego pokoju...

kurz na parapecie jest grubości 3cm chyba :lol:

muszę pościel zmienić bo dawno nie zmieniałem...

zrobić porządek na półkach a nie mam do tego natchnienia... :-|

nie mam ochoty a muszę to zrobić... może przy tej brzydkiej pogodzie się to uda zrobić...

w niedziele ma byc ładnie to biorę aparat pod pachę i jadę na jakieś piękne ujęcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. Fajny avatar ;)

 

Dzięki :P

 

 

Modliszka- baw się dobrze.

 

 

 

U mnie świeci słońce. Wczoraj było prawie 15 stopni na słońcu. Może mnie przewiało...

Niestety dziś chyba nie skorzystam z pogody. Boli mnie głowa, brzuch, mięśnie, mam mdłości, LĘK... Masakra jakaś... Dawno nie czułam lęku... Myślałam że tym razem przejdę przedwiośnie spokojnie skoro jestem na lekach. Dupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×