Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej wam :)


Gość Rander

Rekomendowane odpowiedzi

Nadeszla chyba pora zeby jakos zamanifestowac swoje istnienie na forum ;). Pare osob powinno mnie znac z IRC, na ktorym to trolujemy razem juz rok. Jest to moje drugie konto rejestrowane na nerwica.com bo poprzednie mialo niefart wpasc w oko Amonowi bez zadnego posta i pojsc do kasacji :). Mam nadzieje wlozyc w to forum cos od siebie i nie przysporzyc zbyt duzo pracy moderatorom. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie udzielac w tematach, w ktorych czuje sie.. hmm.. kompetentny? Nie mam zamiaru trolowac postami typu: "Jem placki i pije herbate" czy "zle sie dzis czuje bo niebo nie jest niebieskie" ;). Ogolnie uwazam ze jesli nie mam nic do powiedzenia, to nie ubieram tego w slowa. Nie mam tez zbyt wiele czasu na forumowa dzialalnosc glownie dzieki pracy, ktora pochlania zbyt wiele czasu. To na szczescie jest przejsciowe :).

 

Z gory przepraszam za nie uzywanie polski znakow diaktrycznych ale jak zwykle pisze z telefonu (a pozatym pamietam czasy czarnego internetu i korzystam od pleistocenu z usenetu wiec sie nie przyzwyczaje ;P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×