Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

nie i nawet nie znoszę ściemniać

 

 

 

-> tak, zamierzam zmienić swoje życie i robię - powoli - wszystko, by zmieniło się na lepsze...

 

 

 

domyślasz się może., ile minut minęło od mojego pierwszego posta o bólu zęba? :P

( właśnie przestaje boleć... chcę spr po jakim czasie... może znajdzie się jakiś Dobry Duszek :angel: , który to sprawdzi i podpowie? :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi wypowiadać się w imieniu wszystkich, ale jeśli o mnie chodzi, w ogóle mało ostatnio czytam, więc nie zauważyłem nawet, że coś takiego gdzieś zostało tutaj zamieszczone ;)

Czy dobrym pomysłem na dzisiejszy wieczór jest wymieszać z braku ciekawszej (oprócz Pepsi) alternatywy kolorowe alkohole z 7up???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w ogóle nie preferuje napojow gazowanych do alkoholu, więc jeśli o mnie chodzi, nie sądzę, by był to najlepszy pomysł..

 

jaka jest Twoja ulubiona postać z "madagaskaru"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać, ale nie oglądałam Madagaskaru w całości jedynie urywki, ale moją uwagę przykuł król Julian. Zatem stawiam na niego ;)

 

Najdziwniejsze jedzenie, które uwielbiasz zajadać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreskówki (te bardziej wyszukane - przynajmniej w moim mniemaniu ;) ), ale tylko te o tradycyjnej formie animacji :) Te w 3D tez moga być, ale to nie ten sam urok ;)

 

Jakie masz znamiona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam na żywo o tym opowiadać :mrgreen: z tym że nie mam już objawów jakie miałam wcześniej. Chcę pokazać moim znajomym moją 10-ciostronicowy wypis z przychodni z napisem "psychiatra" ciekawa jestem jakie zrobią miny ;)

 

pracujesz, uczysz się, czy co innego robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 lutego 1828 roku urodził się Juliusz Verne - a on napisał książkę 20000 mil podmorskiej żeglugi :)

Google dzieli się książkowym klimatem ze swoimi użytkownikami :)

 

Jadłaś/eś dzisiaj coś słodkiego? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×