Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z narzeczona po 9miesiacach (dziwne zachowanie)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chcialbym aby ktos pomogl mi zrozumiec to co sie dzieje w moim zwiazku bo sam nie dostrzegam przyczyn problemu:( Jestesmy razem 9miesiecy, niedawno sie zareczylismy. Bylo super

wszystko zmierzalo do tego ze niedlugi mielismy zamieszkac razem.

 

Jednak pojawil sie problem. Nagle zaczela sie dziwnie zachowywac (po pocalunku przeszkadzala jej moja slina, zaczela sie wycierac, generalnie zaczela sie czesciej myc a wczesniej wogole nie przeszkadzalo jej to w taki i nawet bardziej intywnych sytuacjach).

Kiedy probowalem z nia porozmawiac mowila ze nie wie czemu tak jest sama tego nie rozumie. do tego powiedziala ze czuje jakbym byl obcy ostatanio i jakby miedzy nami powstala sciana.

 

Dodam ze twierdzi ze nie ma pojecia jaka jest przyczyna, ja rowniez uwazam ze nie zrobilem nic co moblo by sie do tego przyczynic.

 

Jedyne co mi przychodzi do glowy to to ze przez kilka dni bylo podejrzenie ze moze byc w ciazy ale temat zamkniety bo sie wyjasnilo wszystko.

 

 

Jesli ktos moze dokonac analizy tego co napisalem. Gdyz naprawde nie wiem co robic oraz co moze byc przyczyna a boje sie ze sytuacja sie pogorszy.

 

Dodam ze caly czas mowi ze Kocha ale sama nie wie co z tym zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy specjalny to nie wiem. nie bylo jakiegos placzu furi czy czegos takiego. Mowila ze jak bedzie dziecko to bedzie nic juz nie poradzimy.

 

Generalnie mowi ze nie czuje sie "normalnie jak zwykle wczesniej" jesli chodzi o samopoczucie. A jesli chodzi o zachowanie to tylko odemnie czuje ze musi trzymac dystans relacje z innymi sa takie same.

 

Najgrosze jest to ze mowi ze nie ma pojecia dlaczego tak jest i jest swiadoma tego ze wczensiej byla szczesliwa a teraz nie wie co sie stalo ze jest taka sytuacja. i ma nadzieje ze to przejdzie bo Kocha.

 

Co do nerwic nartrectw to wczesniej tak nie bylo. Teraz jest jak dajesz mi buzi nie slin mnie prosze. Jak poczuje troche sliny zaraz sie wyciera. a po powrocie do domu sie myje jesli byl jakis kontakt fizyczny miedzy nami(niekoniecznie sex)

 

Zapewne czuje sie tak samo sfrustrowana jak ja.

 

 

Z innych objawow to w trakcie tego szystkiego byla zmeczona, senna i nie miala ochoty na nic oraz wzmozony apetyt, oraz spozniajacy sie okres. ( min dla tego podejrzewalismy ciaze)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm może wizyta u psychologa w celu postawienia diagnozy by się przydała.....a tak poza tym, nie ma problemów w życiu? Nie jest nerwowa? Jak jej sytuacja w domu?

 

-- So lut 05, 2011 2:42 pm --

 

Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że zachowuje się tak tylko w stosunku do ciebie...ale zakładam że całuje się i uprawia seks tylko z tobą - więc tak jakby to logiczne. No a jak ktoś chce ją pocałować w policzek? też tak się zachowuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problemow w zyciu chyba jakis wiekszych wdg mnie nie. Jedyne pare osob zarzuca jej ze jest malo uczuciowa ale to kwestia wychowania w domu.

 

W domu hmm praktycznie "normalnie", jedynie ma czeste spiecia z ojcem ( na tej lini sa dziwne relacje)

ale nie wiem czy to ma cos do tematu.

 

 

ja tez zakladam ze robi to tylko zemna(wiec poniekat nie mozna sprawdzic jak by zareagowala w innym wypadku).

 

( a jesli nie robi tego tylko zemna czy to moze byc powod)? sytuacja hipotetyczna bo szczerze watpie by taka sytuacja miala miejsca, gdyz byla(bylismy) naprawde szczesliwa.

 

-- 05 lut 2011, 17:09 --

 

Musze dodac jeszcze jedno. Czasem ona ma takie dziwne tiki ze trzesa sie jej rece generalnie ja telepie. Wystepuje to raz na jakis czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on 26, moim zdaniemd ziewczyna w padla w pewnego rodzaju fobie, co swiadczy o tym, ze nie chce zebys ja slinil,. myje sie po kontakcie. PO 1) uswiadom panne ze nawet jak sie umyje to moze zajsc w ciaze :D ale nie od sliny, tylko z kontaktu fizycznego/pettingu. Po 2) zabezpieczajcie sie, tabletki.plastry to nie bdzie problemu i pozniej nie bedzie nerwicy ze ja posliniles. Niech idzie do psychologa porozmawiac, jezeli mysl o ciazy wywoluje w niej takie objawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje, że dziewczyna może miec jakiś głębszy problem i czym może i świadomie nie wie. Może Ci mówić, że jest wszystko w porządku, tak dla świętego spokoju, ale sam widzisz, że jest inaczej. Być może było coś w jej życiu, co powoduje takie a nie inne zachowania, i to nie koniecznie Twoje zachowanie.

 

Skoro ma niezbyt dobre stosunki z ojcem, może on ją molestował (wiem, przesadziłam), może kiedyś miała już podejrzenie ciąży... myślę, że ona stara się trochę ukryć to, byś dał jej spokój i nie wnikał, ale problem jest o wiele większy, bo przecież nikt "normalny" nie zachowuje się w taki sposób, że myje się po spotkaniu ze swoim partnerem.

 

Ja w swoim życiu miałam dość nieprzyjemne sytuacje. Jak byłam małą dziewczynką, to dużo starszy dziadek (miał już wnuków i wnuczkę) wepchnął mi język do gardła... uciekłam i w domu z nerwów pogryzłam szklankę (nie bylo wtedy jeszcze arcoroków), czułam się strasznie taka brudna.... i również starałam się zmyć z siebie jego śline, i wszystko.... Tak samo robi Twoja dziwczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×