Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki na uspokojenie bez/i na receptę.Wątek zbiorczy.


Angie89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niedawno dowiedzialem sie o tym, ze jestem chory na nerwice. Jako, ze do lekarza wybieram sie dopiero za tydzien (+ to, ze bede musial czekac z 2 na wizyte) chcialbym zasiegnac rady. Czy jest dostepny w aptekach lek na nerwice bez recepty?Cos zeby troche uspokoisc skolatane nerwy, zebym sie mogl skupic, a kompletnie tego nie moge zrobic a uczyc sie trzeba:-/ Ostatnio wzialem na uspokojenie valerin, ale na mnie nie dziala 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo takich. Opierają się głównie na ziołach. Może i poprawiają w jakimś stopniu nastrój, ale ciężko mi uwierzyć w ich skuteczność. Myślę, że nie ma sensu przepisywać wszystkiego, dlatego zajrzyj tutaj: http://www.e-lek.pl/ecommerce/store/product-search.spring?categories=100113 Sporo preparatów, wraz z opisem działania i ceną. Mam nadzieję, że znajdziesz coś co Ci choć trochę pomoże. Jednak zalecałabym wizytę u psychiatry. Bo ziółkami depresji nie wyleczymy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nigdy nie stosowałem na szerszą skalę pre;paratów bez recepty ,ale obawiam się ,że ich działanie jest znikome. Brałem Validol do ssania, ale to kompletnie nie ta skala działnia.

Dlaczego pytasz o takie leki? Nie lepiej brać te na receptę i skuteczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku próbowałam różnych metod wyjścia z depresji. Brałam homeopaty różnego rodzaju, piłam ziółka, łykałam Deprim i Kalms. Nic nie dało...ani trochę, dlatego tak jak wcześniej napisali szanowni forumowicze lepiej pójść po sprawdzone leki i pomóc sobie skutecznie niż brnąć w to dno jeszcze bardziej. Pozdrawiam, skorzystaj z naszych rad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ona. :)

A adres to nie www.elek.pl tylko www.e-lek.pl

http://www.e-lek.pl/ecommerce/store/product-search.spring?categories=100113 <-- kliknij w ten link, lub go przekopiuj. Można również szukać w innych pierwszych lepszych aptekach internetowych. Interesujący nas dział to układ nerwowy, leki polepszające nastrój itp. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do leków Na Depresję Bez Recepty

Validol Deprim Czy inne są na bazie ziołowych suplementów. One działają ale na krótką metę i to na dodatek nie na Depresję Czy Na nerwice tylko na Stres tzw Uspokajacze bez recepty. Leki bez recepty można łykać ale po co wydawać kasę nie znam przypadku aby ktoś, wyleczył sie takimi lekami.

Wiadomo firmy farmaceutyczne wiedzą doskonale co sie sprzedaje są nerwowe czasy a więc trzeba produkować takie leki aby sie sprzedawały. Taka sama sytuacja miała miejsce w PRL na temat żelaza i Witamin typu B

Produkowano ich setki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli trwa kilka (i nie biezesz zadnych innych lekow) to przyjaciel i 500 gr. (na 2-ch) a jak powyzej kilku dni to telefon do sowjego psychiatry - mozecie dzwonic moczac stopy w "dowolnch ziolkach"

 

- na depresje ?

 

- ziolowy ?

 

- czy ktos z calym szacunkiem zdurnial czy tylo zarty sobie robi ?

 

a prosze moda o zdjecie tego wprowadzajacego w blad tematu

 

 

na depresje chlopcze to mozesz sie zdrowo:

 

odrzywiac bo to wspomaga,

 

uprawiac aktywnosc fiyczna,

 

byc z ludzmi, pracowac, starac sie rozwija itp. itd.

 

lecz idz na swojego psychiatry aby Ci kochany wskazal terapie badz leki zapisal bo depresja to nie przeziebienie. Chyba ze ktory hangre jesiennna do depresji znow raczy zaliczyc ( a teraz to modne kazdy chce byc troche "oryginalny")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierm77 masz 100% rację ale czy odrazu wywalać ten temat. Dyskusja trwa :) Spokojnie:)

Co do leków na Depresję Zioła nie uleczą depresji. Tu potrzebny jest tobry Psychiatra- Terapeutyk.

Zioła mogą pomagać ale nie w takich stanach i zaburzeniach psychicznych. To tak jak by na choroby nowotworowe przepisać zioła lecznicze ojca Klimuszki.

 

Ale jeśli komuś pomagają one w terapii i w czasie braniu leków po konsultacji z Lekarzem ja bynajmniej nie mam powodów do tego aby nie pić ziółek. Leki? hmm no niestety ale jak to Pisał Mój Serdeczny Znajomy z Forum o nicku Lekom-Nie w Polsce leczenie farmaceutyczne jest narazie najbardziej rozpowszechnione jest to na razie jedyny sposób w raz z terapią na wyleczenie choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×