Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cztery miesiące od rozpoczęcia terapii co dalej ?


Nahkampf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mija właśnie 4 miesiąc rozpoczęcia mojej walki z depresją zażywam leki (citronil i pramolan) jestem szczęśliwy choć raz ostatnio odczułem smutek i to poszło w niepamięć wszystko to co było przed terapią dla mnie nie istnieje rozpocząłem nowe życie nagle po zaczęciu działaniu leków znalazłem pracę już dwa miesiące pracuję i utrzymuję siebie sam ale pytanie co dalej ? jeden z głównych problemów rozwiązałem czyli brak szczęścia ale jestem pozbawiony uczuć nie potrafię tęsknić, kochać i się troszczyć nie potrafię pocieszyć kogoś nie potrafię podejść do kogoś zagadać itp ciężko mi jest z kimś nawiązać jakiś temat w pracy ze znajomymi rozmawiam tylko wcinając się w rozmowę jak rozmawiają na jakiś temat jak coś o czym wiem i tyle z mojej aktywności podoba mi się pewna dziewczyna znam ją długo jeszcze z gimnazjum zawsze mi się podobała ale teraz coś takiego odczułem że coś czuję do niej nie wiem czy starać się związać z nią bo jestem w rozsypce boję się że mogę się z czasem i działaniem terapii zmienić i nie będę tą samą osobą nie zależy mi na niczym i jestem obojętny na wszystko chciałbym to jakoś zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walcz o nią , przynajmniej próbuj . Ja kilka latek już mam i stałej partnerki też nie mam ( bałem się swego czasu normalnie kobiet jakby ) , wiem jak trudno osobie z zaburzeniami się zmotywować , ale nie pozostaj bezczynny.

Mi mimo leków , udało się zaprosić na Sylwka 1 dziewczynę ( chociaż sam w to nie wierzyłem ) że to wogóle może się udać ... Na lekach "jadę" z 12 lat :( , ale będę walczył by je zminimalizować , a motywacja dziewczyną dla mnie ( mimo częstego 0-wego nastroju itd ) daje mi troszeczkę jakby dodatkowej energii . Jeżeli się nie uda też nie załamuj rąk.

Dodatkowa rada , w/g mnie nic na siłę i nie bądź zbyt natrętny itd , bo wówczas się najczęściej nie udaje ( choć moje doświadczenia z kobietami , mimo wieku są niestety też naprawdę mizerne )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×