Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy widac po was wasza nerwice?


Homer Simpson

Rekomendowane odpowiedzi

mówię bardzo szybko, czasem się jąkam, czasem się wiercę, bo nie mogę wysiedzieć w jednym miejscu

 

Nie jest źle, wielu ludzi ma podobnie. Także gdy się denerwuję to mówię albo za wolno albo za szybko. Ale czy naprawdę kogoś z kim rozmawiam obchodzi jak mówię? Chyba nie więc nie warto nawet na to zwracać uwagi. Chyba każdemu z Nas potrzeba więcej wiary w swoje możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówię bardzo szybko, czasem się jąkam, czasem się wiercę, bo nie mogę wysiedzieć w jednym miejscu

 

Nie jest źle, wielu ludzi ma podobnie. Także gdy się denerwuję to mówię albo za wolno albo za szybko. Ale czy naprawdę kogoś z kim rozmawiam obchodzi jak mówię? Chyba nie więc nie warto nawet na to zwracać uwagi. Chyba każdemu z Nas potrzeba więcej wiary w swoje możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malcolm wiem, że nikogo nie powinno to obchodzić, mnie też mój sposób mówienia nie przeszkadza..

Chodzi o to, że kiedyś zapytałam przyjaciółkę, czy po mnie widać to, że choruję...i tak mi właśnie powiedziała...że bardzo szybko mówię..wcześniej nie bardzo sie na tym zastanawiałam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malcolm wiem, że nikogo nie powinno to obchodzić, mnie też mój sposób mówienia nie przeszkadza..

Chodzi o to, że kiedyś zapytałam przyjaciółkę, czy po mnie widać to, że choruję...i tak mi właśnie powiedziała...że bardzo szybko mówię..wcześniej nie bardzo sie na tym zastanawiałam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sie usmiejecie, ale kiedy mam atak lub jestem zestresowana to zaczynam koszmarnie ziewac. Poprostu zaziewuje sie na smierc. Tego sie nie da w zaden sposob powstrzymac. Ostatnio moj szef w pracy stwierdzil, ze chyba musze bardzo nielubic swojej pracy, bo czym wiecej mam do zrobienia, tym bardziej ziewam. A ja sie tak denerwuje, ze ziewam i ziewam bez konca. I jak mu to wytlumaczyc? A druga rzecz ktora chyba widac to, ze nikomu nie jestem w stanie patrzec w oczy. Ludzie to widza i pytaja dlaczego. A mnie sie wydaje, ze jak mi ktos popatrzy w oczy to zobaczy w nich moje szalenstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mnie zewnętrznie nie widać ale w środku to mi się gotuje wszystko

moje nastroje są nie do zniesienia .Każą mi się leczyć ale mówią to w żartach :cry:

żeby nie to forum to bym pomyślała że jestem jakim psycholem

niektórzy się już do tego przywykli :arrow: do moich fochów tak na to mówią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...Malkolm, gdybym był dziewczyna, nie omieszkałbym spróbować takiego ciacha :P Swoją drogą, masz dziwnie nieobecny wyraz pyska...:D

 

U mnie jako efekty uboczne napięcia można by sklasyfikować senność, osłabienie członków (...) oraz nieobecny wzrok. jestem roztrzepany, ciągle coś przewracam i nic manualnego mi nie wychodzi. Rzeczy, z którymi normalnie niemiałbym problemy (nawet zapamiętywanie!) stają się pchaniem pod górę wielkiego głazu. (Te, Syzyf, miałem go tylko podtrzymać...wracaj to, cwaniaczku!!) :mrgreen:

 

pajak_leon- szybkie mówienie- a raczej wyłapywanie kompleksów tam, gdzie ich nie ma- to normalny objaw. Wyluzuj, staraj się dojrzeć prawdę w morzu pomówień i wymysłów. Dojrzyj siebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roztrzepana to ja też jestem, objijam się o ściany, meble i tym podobne, prawie zawsze po kontakcie z umywalką jestem cała zachlapana, brudzę się przy jedzeniu i inne takie, ale to chyba raczej cecha osobowości :]. Chociaż może...

 

Wiesz Amellas, ktoś musi od czasu do czasu odciążyć biednego Syzyfa ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malkolm, gdybym był dziewczyna, nie omieszkałbym spróbować takiego ciacha Swoją drogą, masz dziwnie nieobecny wyraz pyska...

 

Od 8 klast podstawówki jestem jakiś takie nieobecny, kłopoty z koncentracją, pamięcią. Żyję w innym świecie ... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, Malcolm, ty naprawdę zbyt poważnie podchodzisz do tematu swojej mimiki. Naprawdę nie wyczułeś nutki ironii w mojej wypowiedzi?? No, w każdym bądź razie przykro mi, że stałem się powodem dodatkowych rozmyślań... Trzymaj się, chłopie. Wracaj do zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, przesadzasz. Mnie tam sie nawet podobasz 8) Oczywiście żartuję- nie ta płeć-, uważam jednak, iż nie masz powodów do zmartwień. Co więcej- zaakceptuj siebie, bo jak tak dalej pójdzie, to niedługo odwiedzisz gabinet jakiegoś chirurga z prośbą o obcięcie głowy (a były podobne przypadki- goście prosili o obcięcie, np: nóg, gdyż wg nich nie należały do ich własnych ciał...zgrozo...Co gorsza, niektórym udało się ich na to namówić!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akathasia jest najstraszniejsza rzecz ktora mi sie przytrafia.

Normalne drgawki moge ignorowac ale tego sie nie da.

Powiem ze moj organizm dzieki temu nie posiada zadnej ale to zadnej warstwy tkanki tluszczowej.

Oczodoly sa miejscem gromadzenia tluszczu, uwierzcie mi ja mam fioletowe doly, prawdziwe doly, wyglada to okropnie bo mam spojrzenie zombii, serio!

Chociaz na halloween bede mogl troche postraszyc dzieciaki:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dos dobrze ja ukrywam przez te lata stalem sie chyba w tym mistrzem, choc nie wiem czy to dobre lecz podejscie spoleczenstwa do tej choroby jest z okresu kamienia lupanego wiec wole nie ryzykowac. O mojej chorobie wie (oprocz lek. i psychologa) kilka osob (oprocz pacjetow z terapii grupowej oczywiscie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ze moj organizm dzieki temu nie posiada zadnej ale to zadnej warstwy tkanki tluszczowej.

 

Mój miał tej tkanki aż za dużo. W pewnym momencie się wkurzyłem i wynikiem tego jest spadek wagi o 58 kg w 24 miesiące. Najlepsze (najgorze ale piszę tak dla przekory) jest w tym wszystki to, że pozostałem brzydalem. Nie da się jednak kupić wyglądu, który pozwala się maskować.

 

Dziś gdy szedłem do Centrum Handlowego mijałem grupkę studentek które zmierzały w stronę UWM-u. Patrzałem cały czas przed siebie i z dala dobiegło do mnie zdanie: "nawet się nie obejrzał". Nie wiem co to miało niby znaczyć, ale byłem tym bardzo zdenerwowany. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×