Skocz do zawartości
Nerwica.com

Trzymajcie za mnie kciuki


kings

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszytskich i ciesze się, że was znalazłam, zaglądam tutaj codziennie. Dopadła mnie depresja po raz drugi, ale mam pzredziwne objawy i nie wiadomo dokładnie co mi jest, 23 października ide do szpitala na tydzień i tam mają mi zrobić kompleksowe badania, mam nadzieję, że wreszcie się dowiem co mi dolega. Teraz biorę tylko rexetin, ale efektu żadnego. Od prawie roku mam bóle głowy, zrobiłam juz prawie wszsytkei badania i nic. Teraz się właśnie naczytała o zgrzytaniu zębami, mam juz drugą szynę relaksacyjną, może coś pomoże. No to tyle,

Buziak ogromny dla wszytskich pa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

dzięki wielkie za wszystkie posty, ja mogę codziennie wysyłać do was milion buziaków, żeby tylko pomagało. Mam chyba za dużo w sobie energii, która źle ulokowana doprowadziła mnie tam gdzie jestem :cry:

Muszę się jakoś wydostać, ale start mam słaby... we will see....

 

Oczywiście buuuuuuuziak :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

wreszcie jestem, byłam w weekend u rodziców i tam ne mogłam się z Wami połączyć i troche mi źle było, nie wiem czy jakieś problemiki techniczne z serwerem. Ale juz jestem, :D

 

[ Dodano: Pią Paź 13, 2006 9:18 pm ]

Hej, muszę to dopisać, to o mnie ale może znajdziecie coś dla siebie.

wczoraj byłam u psychiatry i bardzo mnie pocieszył :( powiedział, że jestem popierdzielona, dosłownie. Zmierzam do nerwicy natręctw, co według niego jest ciężkie do wyleczenia. Zmienił mi rexetin na bioxetin (1 tabl dziennie). Porównał mnie do super szybkiego samochodu z extra silnikiem i zatankowanym na full bakiem, ale niestety do samochodu wsiadł kiepski :( kierowca. Acha i że to co ja robię to powinno 5 kingsów wykonywać i cała para idzie w gwizdek. Za dużo na siebie wzięłam obowiązkó i wysiadłam. Super co? Jestem do uratowania ale jak????

Pa buziak dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

wreszcie jestem, byłam w weekend u rodziców i tam ne mogłam się z Wami połączyć i troche mi źle było, nie wiem czy jakieś problemiki techniczne z serwerem. Ale juz jestem, :D

 

[ Dodano: Pią Paź 13, 2006 9:18 pm ]

Hej, muszę to dopisać, to o mnie ale może znajdziecie coś dla siebie.

wczoraj byłam u psychiatry i bardzo mnie pocieszył :( powiedział, że jestem popierdzielona, dosłownie. Zmierzam do nerwicy natręctw, co według niego jest ciężkie do wyleczenia. Zmienił mi rexetin na bioxetin (1 tabl dziennie). Porównał mnie do super szybkiego samochodu z extra silnikiem i zatankowanym na full bakiem, ale niestety do samochodu wsiadł kiepski :( kierowca. Acha i że to co ja robię to powinno 5 kingsów wykonywać i cała para idzie w gwizdek. Za dużo na siebie wzięłam obowiązkó i wysiadłam. Super co? Jestem do uratowania ale jak????

Pa buziak dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×