Skocz do zawartości
Nerwica.com

Christina Aguilera - Back To Basics


grown-up19

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem w takim szoku, że ledwo pamiętam jak mam na imię. Ta płyta jest wspaniała!!Czegoś takiego mi brakowało. Musicie koniecznie posłuchać utworów 'Hurt', 'Candyman' oraz 'The Right Man'. Śliczny jest też 'Oh Mother', kolejne nawiązanie do dzieciństwa Christiny, kiedy to wraz z młodszą siostrą i matką były maltretowane przez ojca. Słuchając 'Hurt' i 'The Right Man' łezka się w oku kręci. I niech mi ktoś powie, że ona jest sztuczną blondwłosą lalą :evil: Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj dojrzała i to bardzo. wystarczy posłuchać utworów takich jak 'Hurt' czy choćby wspaniałe 'Mercy On Me', 'Oh Mother' czy 'The Right Man'. pokazała, że to ona rządzi. doceniam ją za to, że nie poszła za prądem i nie nagrała komercyjnej płyty dla mas. zrobiła to co zawsze chciała zrobić i wyszło jej świetnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christina jest taka jaka jest, może trochę nazbyt komercyjna. Jaka jest naprawdę chyba wie tylko Ona. Jeśli chodzi o ten gatunek muzyki rynek wymusza sex image niestety... Muszę przyznać że głos jest jej mocną stroną.

 

 

Jednak można wyrażać swoją głębię mniej agresywnie, przykladem jest Katie Melua - Piece by Piece :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche stary ten temacik ale nie molgam sie powstrzymac zgadzam sie zdecydowanie ta plytka jest wyjatkowa a szczegolnie kawalek "hurt" przy ktorym becze jak przy zadnym innym jest poprostu piekny i ma zawarta piekna tresc w sobie.....a z teledysku czuc te emocje i uczucia o ktorcyh spiewa ta pani... :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×