Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mamuśki.pl ;D


harpagan83

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny..przecież nie pisze o Was,ani do Was,bo bralyscie czynny udzial w dyskusji.. :-|

Co do "Starych bab"-jakie to ma znaczenie?Wszystkie jestesmy wg kryteriow n starymi babami,a jesli cos przeoczylam,to zaraz bedziemy..

 

To tak jak ja bym zalozyla wątek,w ktorym staralabym sie przekonac wszystkich,że każdy w zielonych kaloszach to pedał-co kogo obchodzą tak idiotyczne wynurzenia?

 

Michal nie rozumiem Twojego entuzjazmu-za 5 lat będziesz starym dziadem-i kto Cie zechce? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny..przecież nie pisze o Was,ani do Was,bo bralyscie czynny udzial w dyskusji.. :-|

Co do "Starych bab"-jakie to ma znaczenie?Wszystkie jestesmy wg kryteriow n starymi babami,a jesli cos przeoczylam,to zaraz bedziemy..

 

To tak jak ja bym zalozyla wątek,w ktorym staralabym sie przekonac wszystkich,że każdy w zielonych kaloszach to pedał-co kogo obchodzą tak idiotyczne wynurzenia?

 

Michal nie rozumiem Twojego entuzjazmu-za 5 lat będziesz starym dziadem-i kto Cie zechce? 8)

 

Za 5 lat nasze dziecko bedzie mialo 4 lata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, nie kolejna. czytałam dyskusję, ale nie chciało mi się wdawać w nią, bo była poniżej moich lotów. ale każdy ma swoją wytrzymałość. ja tam widzę głównie jedną osobę, która obrażała. tak jak zresztą napisałam, zdanie można mieć, ale sposób w jaki było wypowiadanie mnie obrzydzał, prawie tak jak panie po 30stce autora tematu. nie widzę natomiast, gdzie on został bardzo skrzywdzony......

 

a moja odpowiedź "ja", to naprawdę nie było wzięcie czegoś sobie do serca, to nawet było żartobliwe, ale zapomniałam buźki dać odpowiedniej.

 

poza tym ja się nie wypowiadałam dużo dzisiaj, więc nie mów, że mnie nie rozumiesz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×