Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co - ile ja bym dał, żeby już miał zdiagnozowaną tą cholerną nerwice :why: - musze teraz czekac na wizyte u kardio i poźniej tak jak mówicie ...

 

Jak są problemy z sercem to ma się normalną wydolnośc organizmu ( chodzi mi o wysilek ) ? Mam na myśle, zaburzenia krązenia, wady..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacas, "tesciowa" ma jutro imprezkè w domu-przyjezdzajà znajomi mèza z pracy wraz z maloznkami :D szef tez bèdzie.tak wièc-muszè siè popisac polskà kuchnià..nakarmimy ich i upijemy gorzalkà...:twisted: i zrobimy fotki na pamiàtkè hehhe 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asdf, ja wiem Kochany ( :mrgreen: ) przez co przechodzisz i to baaardzo dobrze bo ja jestem na dokładnie tym samym etapie , ale łatwiej się pociesza kogoś niż siebie :mrgreen: Ale to na prawdę "tylko" nerwica, zresztą dokładniej napiszę Ci jutro co mi kardiolog powie. Tak samo jak Ty ciągle zamartwiam się moim sercem :roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

Wovka ma rację - holter poowinien rozwiać Twoje wątpliwości na dobre 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mama już się śmiać zaczyna xD ! fobia Kotku ( :mrgreen: ), napisz mi na pw po wizycie jak możesz ! Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze poszło ! :D. Mama mi zawsze mówi : jakbyś miał coś z sercem to byś biegać nie mogł, siny bys był, na 3 pietro byś z trudem wchodzil itd. To mnie pociesza ! Wg lekarki ( pediatry ) to mieszanka wybuchowa. Okres wzrostu gdzie serce nie nadąża + nerwica . 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×