Skocz do zawartości
Nerwica.com

Najlepszym lekarstwem na depresję są....


zibimark

Rekomendowane odpowiedzi

A ja polecam kąpiele w przeręblu, czy ogólnie w zimniejszej wodzie. Może nie jest to jakaś zmiana w życiu, ale bardzo odpręża :)

 

Na samą myśl mnie ciarki przechodzą...

 

Hehehehehehe

stosuje przynajmniej kilka razy każdej zimy....

Co prawda n moja chorobę nic nie dają niestety, ale są na prawdę potęznym bodźcem pozwalającym zapomniec na ładnych pare chwil...

Misiek

Gdy robi to sie z głowa i w odpowiedni sposób to nie ma mowy o ciarkach. jest za to dziwny POWER i gorąco aż po końce uszu. Powaga !!

Zlasu potwierdzi pewnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujek,

 

No nie wiem ^^, ja bylem kiedys calkiem mocno wierzacy i NAWET sie modlilem dosyc czesto (cale liceum ) i dopadly mnie rozne przejebane qurestwa wtedy kiedy powinno sie wlasciwe zaczac moje dorosle zycie, czyli studia, zycie studenckie itp itd...

 

Zaczynam przestawac wierzyc w cokolwiek, a jezeli juz to to COS ma raczej gdzies ten nasz swiatek, gdzie tyle ludzi cierpi tak straszne katusze...z czego katusze psychiczne potrafia byc niewyobrazalne i do tego najczesciej dopadaja ludzi w miare zdrowych fizycznie...

 

Licze na to, ze za kilka/kilkanascie lat wynajda prawdziwe pigulki szczescia, bo jest to mozliwe, jest to do zrobienia i ida na to kolosalne pieniadze...

 

I to prawdopodobnie NIE Bog pozwoli zsyntezowac takie subsancje chemiczne tylko pogon korporacji za nieprawdopodobnymi zyskami , gdyz depresje i nerwice beda za kilka lat drugim najpowazniejszym problemem zdrowotnym swiata w ogole i najpowazniejszym problemem zdrowotnym dotykajacym ludzi zdrowych fizycznie...za czym ida kolosalne straty dla gospodarek swiatowych mocarstw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×