Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Zrozpaczona- ciesz się, że na próbie się skończyło... U mnie niestety nie. A zobacz- jakoś żyję i zapomniałam o tym, da się. Choć jest ciężko. Znam ten ból, uwierz. Ale można o tym zapomnieć !

 

Esprit- jejuuuu jaki ten mały jest słoooodki... Boszz jak ja Ci zazdroszczę! Jak się na niego patrzę to mam ochotę go przytulić :105: Kota też w sumie :mrgreen: Niech się przyzwyczaja kot- musi. Mój na dzieci reaguje wyginaniem grzbietu i sykiem- traktuje dzieci jak inne koty :? Twój też tak miał?

 

Byłam w sklepie. Gorąco jak w piekle! Dziwne to wszystko... Tydzień temu nosiłam jeszcze kurtkę, długie spodnie itd a teraz już miniówkę, klapki... Zjadłam, teraz chwila relaksu i czas się brać za organizowanie nauki :? Ble!

 

Ja chcę nad wodę... :why: Nie cierpię miasta !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, Nom, to bardzo dobrze że zaczyna się interesować, przyzwyczai się i będzie ok, ale warto go mieć na oku. Zwykle kociska popatrzą, powąchają a jak się okaże że taki mały berbeć to "mało interesujące coś" zaczyna ignorować i tyle. Te wszystkie opowieści o rzucaniu się do gardła są mocno naciągnięte - choć kociska uwielbiają sypiać w dziecięcych łóżeczkach - gdy nie ma w nich prawowitego sypiacza. Poza tym coraz więcej naukowców przychyla się do teorii, że obecność psa lub kota w domu, w czasie ciąży i po porodzie, chroni dziecko przed uczuleniem na sierść. Moja siostra ma psa, suczke i jak urodziła córeczkę(siostra nie pies ;) ), psina tak się przejęła, ze znosiła pod łóżeczko wszystkie swoje zabawki a gdy mała płakała psina wyła razem z nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, Faktycznie słodki, kot powinien się przyzwyczaić. W końcu to zwierzę stadna, aczkolwiek uważaj bo może być zazdrosny, ja nie ufam kotom. W dzieciństwie mnie drapał jeden. Lubię je, są słodkie szczególnie persy, lecz nie ufam !

zrozpaczona20, Psycholog Ci pomoże, wieżę że da się zapomnieć.

 

Siostra, Fajnie, że byłaś w sklepie. Może zrobiłaś jakieś zdjęcie w MinI ? :angel::105:

Nie jesteś sama z nauką, ja też zaraz się biorę chyba, przynajmniej spróbuję.

 

Cały dzień się obijam, oglądam po raz XXX 8 milę :P

Uwielbiam ten film, szczególnie że Eminem nagrał nową piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=j5-yKhDd64s, zajebista.

I piosenka jest bardzo wymowna- Not Afraid, nie martw się.

 

Tekst jest super, może to przeznaczenie ?

Choć ja już w nic nie wieżę, nie mam życia w sobie ani wiary w cokolwiek.

Może odnajdę ją, niestety nie teraz bo terapeutka się rozchorowała. Może jutro da radę, mam taką nadzieję- jest bardzo miła. ;)

 

SiostRa, kiedy terapia twoja ?

I jaki rodzaj wybierasz, taki jak ja ?

Psychoanalityczny...?

 

VaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esprit

Moja kocica tez była pierwsze dni zdziwiona jak "konkurencja" malutka do domu sie wprowadziła,hehehehe

Ale po kilku dniach to spała całe noce pod łóżeczkiem mojego synka. w szoku byłem.

Korba

fantastyczny pomysl masz

Jak mi juz bardzo źle i mam głupie myśli to spadam do szczyrku-tam jest najlepiej na świecie

jestem tam średnio co 2 miechy na kilka dni

jest zupełnie inny niz te krzykliwe i cepeliowate Wisła i Ustroń

kompletny spokój, malo ludzi, oswietlony deptak nad samą rzeką.....kocham to miejsce

najchętniej olał bym wszystko i pojechał tam z Tobą

Aha-mianseryna to faktycznie masakra.Nie da sie po tym zyć. na niektorych działa znakomicie. mnie miażdży doslownie.nie jestem w stanie podnieść sie z łóżka. cały dzien kompletnie naćpany chodzę po wieczornej dawce. I mam oochote sie powiesic , tylko nie mam sily nawet na to,heheheh

Pozdrawiam

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vas- ta, w mini... :lol: Za stara jestem na takie zdjęcia ;) -nie te ciało ! Mam w sumie ciało 20 latki, ale trzymam je w kanapie- czeka na lepsze czasy :lol:;) Poza tym jesteś niepełnoletni, a takie zdjęcia to dla dorosłych, co nie? :pirate:;)

 

Co do terapii- ja chyba wolę poznawczą. Chociaż to już psycholog zadecyduje co jest dla mnie dobre, ja nie muszę na szczęście ;):P Byłam kiedyś u psychoanalityka- nie odpowiada mi taka forma. Ja potrzebuję kogoś, kto mnie nakieruje, da motywację- a nie tylko będzie mi przytakiwać... Bo tak to ja sobie mogę do lustra pogadać :pirate: Kiedy terapia? Teraz mam sesję na studiach i na niej muszę się koncentrować, potem pisanie pracy licencjackiej i prawo jazdy. Nie wiem kiedy terapia. Może w międzyczasie, ale czekam aż mi się te cholerne leki wreszcie rozbujają, bo na razie mam same skutki uboczne :?

 

p.s. A jeszcze co do kotów i dzieci- jak słyszę te bujdy, że koty wysysają oddech dziecku, duszą albo Bóg wie co robią to mi się śmiać chce :lol: Maksymalnie co kot może zrobić to wpieprzyć się dziecku do łóżeczka i w nogach mu spać- bo tam jest ciepło i przytulnie. Ale chyba nikt nie zostawia kota samego z dzieckiem, np na noc.

 

Dobra, ja spadam. Czas spiąć poślady do nauki bo będzie polka, jak to mawia Esprit ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siostrzyczka ;*, Przymknijmy oko na to, że nie mam 18 lat. Wszystko zostaje w rodzinie :P

No to idź się uczyć. Nie dla każdego jeden rodzaj terapii, mi pomaga taka a tobie tamta ;)

Trzymaj się i mam nadzieję, że się pouczymy.

Nie mogę marnować dnia, aż tak!

 

TY nie masz ciała odpowiedniego ?

Facet Ci wyskakuje z prośbą o zdjęcie- popatrz na to, gdyby nie było dobrze to na pewno bym nie prosił...

 

:*

VaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciepło sie zrobiło więc od razu duszność, zawroty głowy, kołatanie serca. CHCĘĘĘ JESIEEEŃŃŃ! Do tego g*** latają i codziennie robię przedstawienie pod tytułem "łaaaa, ratunku, pszczołaaaa" :roll:

 

Puszek chodź wyjedziemy na ten czas na Antarktyde, tam nie ma upałów i nie lataja te suki :roll:

Ja robie takie same przedstawienia " wezzzz to odemnie!!!!! aaaaaa!!!!" i spier.alam jak poparzona.... stara baba a jak 5 letnie dziecko :roll:

Poszłam do sklepu, włożyłam klapki-japonki, tak mi podeszwy stóp odparzyło, że ledwo co chodze teraz, duszno, parno, gorąco, zaczyna sie ten paskudny okres dla mnie, zaraz katar, zatkany nos, w głowie sie kreci, nie moge oddychac ... lubie słoneczko ale nie żeby mi mózg topiło .. jedyne rozwiązanie to położyć sie na posadzce w łazience (zajebiście chłodna) i czekać na ochłodzenie, a tu zapowiadają cały miesiac takie temperatury ...blehhh

Obiad ugotowany, posprzatam i biore sie za szukanie pracy, nikt oczywiscie z tamtych ogłoszeń nie dzwonił, więc trzeba powysyłać nowe a jutro poroznosze Cv.

:pirate:

 

Oooo taaak, kiedy sie pakujemy? :mrgreen:

 

Nervomix, nervomix, nervomix...w młodej pokoju zaczęło strzelać w gniazdkach, korki akurat "dolne" spierd...., rzuciłam wszystko i poleciałam po sąsiada, cos tam poprzykrecał(że go prąd nie trzepnął dzięki Bogu), chooj z kasą, idę zaraz po nowe gniazdka a jutro do spółdzielni niech elektryka przyślą.

O, sąsiad mi obiecał kupic gniazdka :mrgreen: i pokazał jak te cholerne zepsute korki powykrecać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VasqueS, widze,ze wielki fan Eminema tutaj klika:)Ostatni jego singiel Not Afraid rzeczywiscie ciekawy.Moj M.slucha tego czasem.W weekend Eminem goscil w radio BBC2 jak nie 1 podajze.Nie wiedzialam,ze z Nim siedza w studio.Dopiero jak sie wsluchalam to zaczelam czaic,ze to On i zgadlam.Zajarzylam koncowke rozmowy i dziennikarka spierala sie z Nim mowiac,ze ma XVIIIw angielski akcent hehe.Pozniej pol dnia przezywali,ze go goscili u siebie w Studio.Zachwalali,ze super gosc itd.Sprawial po glosie i wypowiedziach wrazenie bardzo milego faceta,a te jego wystepy to tylko wymysl showbuissnesu :mrgreen:

 

Dzis na szczescie nie boli mnie glowa.Modle sie tylko,aby na pld Anglii bylo sloneczko w piatek.Chce wyjsc na balkonik na promie:)) :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

esprit, masz pieknego kota!!Jestem kociara straszna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś sposób na koncentrację? Wzięłam moje notatki, pootwierałam okna żeby takiego zaduchu nie było (teraz jest dość przyjemnie- słońce na ciele, cień na twarzy i chłodny powiew wiatru) ale nie mogę się skoncentrować na tym co czytam. Czytam...i zapominam Ogólnie porażka, jak się człowiek dawno nie uczy to potem wychodzi z wprawy chyba...

Ja w takie upały to w domu (do tego w bloku) to uczyć się nie mogę ani nic czytać bo zwyczajnie nie wiem co czytam - tak mi gorąco :time: Wychodzę wtedy na balkon na leżak. Dziś muszę ogarnąć lekturę na temat założenia własnej, odrębnej działalaności gospodarczej. Co z tego wyniknie to nie wiadomo? :bezradny: Muszę to bardzo dobrze przemyśleć i przegłówkować czy mi się opłaci i czy warto starać się o dotację, jeśli mi jej w ogóle udzielą bo coś słyszałem, że już kasa się kończy jak to u nas w kraju w połowie roku? Ja tego naszego państwa nie rozumiem czasem. Politycy tak górnolotnie opowiadają w TV o ułatwieniach, o promocji przedsiębiorczości wśród młodych ludzi a jak przychodzi co do czego to tylko kłody pod nogi. :time: Już w ogóle dla mnie śmiechem na sali jest "ich" (polityków) tzw. "jedno okienko" :lol: (w ramach otwierania działalności). Bubel marketingowo-polityczny jak nic. :D

 

Ja potrzebuję kogoś, kto mnie nakieruje, da motywację- a nie tylko będzie mi przytakiwać... Bo tak to ja sobie mogę do lustra pogadać

Ja najczęściej sam znajduję w sobie motywację, wyznaczam cele w życiu. Nie wszystkie udaje mi się realizować ale staram się tym nie przejmować. :oops: Ostatnie kilka lat muszę zaliczyć dość trudnych ale jakoś pcha się życie do przodu, nawet obchodzi się bez terapii. :P Nauczyłem się po prostu żyć z tym co mnie boli i tyle. Na większe doły coś sobie łykam przejściowo i jakoś leci. ;) Terapeuta nie jest w stanie z kogoś zrobić nagle człowieka sukcesu. Coś co nam się nie raz przypląta w życiu nosimy to często ze sobą do końca życia. Już sam fakt na to wskazuje jak niektórzy z was opowiadają o wieloletniej terapii, która daje i tak połowiczny efekt i ogólnie tylko taki stan przywrócenia czasowego do pionu. Potem wystarczy jakieś większe potknięcie (utrata pracy, śmierć lub odejście bliskiej osoby) i znowu pikujesz w dół jak "Supermarine Spitfire ". ;) Gdzieś chyba przy temacie depresji czytałem, że są pewne typy osobowości depresyjne, których nie da się uleczyć żadną tabletką ani żadną terapią. Gdyby było inaczej to psychiatrzy i psychoterapeuci zgarnialiby coroczne nagrody Nobla całymi workami. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi juz bardzo źle i mam głupie myśli to spadam do szczyrku-tam jest najlepiej na świecie

jestem tam średnio co 2 miechy na kilka dni

jest zupełnie inny niz te krzykliwe i cepeliowate Wisła i Ustroń

kompletny spokój, malo ludzi, oswietlony deptak nad samą rzeką.....kocham to miejsce

Rober6666 To tak samo ja mam podobne miejsca. Jedno niedaleko mojego miasta nad zalewem a inne też niedaleko w leśnych rewirach za miastem. ;) Jak mi jest szczególnie źle to tam jadę sam rowerem z MP3-ką. Czasowo pomaga bo powrocie lepszy humor na 2 dni mi powraca (zwłąszcza latem jak teraz ;) )

Esprit to zdjęcie z kotem jest bezbłędne. :tel2::lol: Niech się maluch dobrze chowa. ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

isabella_28, No widzisz, chętnie bym go posłuchał ale słabo znam ENG.

Eminem jest przeraperem, ty jesteś w stanach więc byłbym wdzięczny gdybyś mi mówiła o jakichś ważniejszych rzeczach, które usłyszysz, zauważysz.

 

Twój chłopak to musi super gość być, że słucha takiej muzy ;)

 

Ja wcześniej miałem avatar z Eme'm może niedlugo dam.

 

P.S

Uczyłem się godzinę, wewnętrzny nakaz mówi ucz się i czytaj, ale nie SToP!

Mimo tego coś czuję, że ciśnienie rośnie. Wziąłem uspokajacza, jakiegoś bez recepty.

 

^^ Jestem lekomanem, nie biorę mocnych prochów, ale melise czy przeciwbólowe to dużoooo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VasqueS, nie mieszkam na stale w US tylko w Anglii:)Eminem byl w londynskim studio radiowym BBC1:)) Nie przepadam za jego muzyka,ale lubie styl bycia -rebeliant.Sama taka jestem:)

Nigdy tam gdzie 99% zawsze tam gdzie 1%:) do tego moja osobowosc 1w9 mowi sama za siebie hehe:) :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

esprit, sorki,ale ja wole kota hehe.Nie lubie dzieci :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

isabella_28, MAsz ciekawą osobowość :P

JA 4w5, to mówi już kompletnie za siebie- tak samo choć ostatnio wyszło mi 4w3. TO prawie to samo.

Właśnie się dowiedziałem, że 21 Czerwca wychodzi nowa płyta Eminema "ReCoRverY".

Napewno kupię ją, zamierzam nie słuchać jej przed premierą. ;)

 

Ciśnienie dalej jest, nie wiem jak sobie z tym radzić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VasqueS, dobijajaca osobowosc nie dla kazdego zrozumiala niestety .Moj chlopak tez robil test i typ Niedzwiedzia mu wyszedl:)On to aniolek przy mnie:)

Lece do pracy!Milego popoludnia i wieczoru!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666, użyj wyobraźni - takie małe zakręcone coś z krótkimi blond włosami i czarnymi oczami - nie wiadomo czy to zabić czy ukochać, zamknąć w klatce czy puścić wolno, zastanów się może nad tym wyjazdem :mrgreen:

 

esprit, jedziesz też do Szczyrku? :mrgreen:

 

 

A ja mam osobowość 6na9 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba- 6na9? Haha no to grubo :lol:8) Jeśli chodzi Wam o ten test, to ja mam osobowość 8- bez skrzydeł.

A do Szczyrku chętnie bym z Wami wybyła, mi też się marzy takie małe cudo jak ma Esprit, a chłopaki takie ładne dzieci majstrują :105::mrgreen:;) Chyba się aż zastanowię nad taką wycieczką :lol:;)

 

Esprit- wg ulotki jak się pominęło dawkę to należy ją przyjąć jak tylko sobie przypomnisz, tylko nie wolno dwóch na raz. Więc weż zjedz tą dzisiejszą.

 

O w mordę, ale mam lenia... Przepisuję notatki (mam od koleżanki, ale nie umiem się z czyichś uczyć :? ), już mnie ręka boli od pisania... Tyle pracy... W piątek zaliczam obsługę ruchu turystycznego, w sobotę turystykę morską i niemiecki, a w niedzielę angielski i rachunkowość (większość to egzaminy z dwóch lat, a nie z jednego semestru :?:-| ). I jeszcze muszę pracę na informatykę zrobić i kompletnie nie wiem jak...

Już powiedziałam sobie- jak zdam tą sesję to jadę do SPA na tak długo, jak tylko X dostanie urlop (mam nadzieję, że dostanie...).

Znowu mnie zaczyna głowa boleć na skroniach :evil::-|

Dobra, spadam dalej się uczyć.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, Siostro, ja też mam lenia i ciśnienie :/

Mam jeszcze się Biologi pouczyć, już Historię umiem.

Wszedłem na forum o Eminemie, tam jest dział bitwy na rymy.

Wygląda na to, że będę wracał do tego :P

http://www.shadyfans.pl/index.php

 

Zaraz też się spadam uczyć, pamiętaj spróbuj jeśli nie będziesz mogła to przerwij.

Nic na siłę, zaliczysz wierzę w to.

Lepiej się uczyć codziennie niż cały dzień.

Głowa mnie zaczyna boleć, za dużo wysiłku umysłowego...

Historia i wymyślanie rymów.

Pa ;*

 

[Dodane po edycji:]

 

P.S mam połączenie duszy z Tobą, wszedłem na zakładkę z forum w tej samej minucie jak ty napisałaś...

;)

:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś nasze forum o mało nie było odpowiedzialne za spalenie czajnika. :lol: Nastawiłem go ale nie założyłem gwizdka. Ja tu siedzę i słyszę, że coś syczy obok aż mnie olśniło, że przecież z kwadrans temu prawie nastawiłem wodę na kawę. :time::pirate: Czajnik na szczęście jeszcze się nie spalił ale w kuchni już było nieźle zaparowane. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×