Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już jestem stara baba, ale przez to bez obrazy dziewczyny, ale więcej w życiu widziałam. I muszę przyznać, że całkowicie tutaj się zgadzam ze espritem. Faceci tacy są i nie bardzo wierzę w te "chlubne wyjątki". Jeśli udało Wam się tak swoich ustawić,że nie oglądają filmików., krzywią się na widok ładnej laski, to albo z nimi coś jest nie tak, albo są bombą z opóźnionym zapłonem i radzę uważać na to jak kiedyś wybuchną. Czego Wam wcale nie życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, Wiolus :D kurfa kurfa,nie zgadzam siè z Tobà.ja wlasnie takiego faceta z "rozbujanà wyobraznià"rzucilam w pizdu!!I teraz wiem ze zyjè!!jestem ja i tylko ja :D wiem o tym.TACY mezczyzni,naprawde siè zdarzajà ja pierdo*è.Nie wiem...moze kiedys przyjdzie czas ,ze razem sobie zarzucimy jaki erotyk w ramach relaksu-nie wykluczam tego..ja potrzebujè na to czasu po moich doswiadczeniach . :twisted::twisted::twisted: to jest swietny temat-wlasnie ten problem..doprowadzil mnie do nerwicy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, nie wiem nie wiem...musialbys poczytac moje posty ;) a jest ich troche niestety.wiesz nie wiem co napisac..cholera!!moj byly tak mi przypomina ciebie 8) podziwiam Twoja zonkè-za jej wiarè,i wogole..serio nie wiem co powiedziec kurfa..nie obrazja siè czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiola

 

Z całego serca Ci życzę, żeby Twój była taki jak myślisz. Kurcze, każda marzy o takim facecie, żeby inne mu się nie podobały, żeby ich nie zauważał. Ale ja już w takie rzeczy nie wierzę:( Dlatego taka postawa jak esprita mi się podoba. Nie ukrywa ,że lubi sobie popatrzeć , ale zna granice. Dziewczynom, tak młodym jak Magda trudno to zaakceptować. Myślę ,że ten jej to się po prostu bał do tego przyznać i mówił jej dokładnie to czego oczekiwała. Ja kiedyś tez miałam takie poglądy, ale życie je zmieniło. Pewnie,że nie jestem w stanie zaakceptować nie wiadomo jakich dewiacji, ale np to ,że sobie filmiki poogląda, już mnie nie rusza. Najważniejsza jest szczerość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, ale kochana sà tacy faceci!!naprawdè!no wlasnie moj taki jest.wiem o tym.wiem.Jeszcze tak nie zeswirowalam,zeby siè nie zorientowac.ale nie wiem co przyniesie przyszlosc??? ;mam takie bardzo intymne pytanie do kobitek na naszym forum....mianowicie,czy odczuwacie chèc do ogladania wspolnie wraz z waszym facetem erotycznych filmikow?????zaznaczam;ze to pytanie kosztowalo mnie wiele emocji...pracowalismy z moim seksuologiem nad tym wiele miesiècy :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O men zaraz wyjdzie, że oglądanie ślizgaczy to zdrada :lol::lol::lol: dziewczyny, naprawdę bez przesady....wam się nie zdarza oglądnąć? Choćby dla celów edukacyjno poznawczych - w stylu "co by tu jeszcze można" ?

:mrgreen:

 

Mój dzionek - ok :D spotkałam się z naczelnym w radiu, zaniosłam mu papiery i zaczynam praktyki w radiu Fama od 4 czerwca :yeah:

No i jeszcze dodał, że jak będzie ok - to może jakaś praca na wakacje będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit w tym temacie muszę Cię poprzeć. Ja również jestem po rozwodzie i obecnie mam drugiego męża i myślę, że mój związek jest naprawdę szczęśliwy. Ale by taki był, musiałam wiele przeżyć. Rozumiem postawę Magdy o tyle, że sama kiedyś też miałam takie podejście. Ale niestety dziewczyny, nie tędy droga, nie można nikogo trzymać na uwięzi ani zamknąć w złotej klatce. Pamiętajcie, że poza tym, że jesteście związkiem kochających się osób, to musicie być dla siebie przyjaciółmi. A to oznacza, że relacja nie może polegać tylko na zakazach i nakazach, kontrolowaniu, inwigilowaniu, tłumaczeniu się ze wszystkiego itp. Relacja musi polegać na zrozumieniu, wyrozumiałości i wybaczaniu różnych głupstw. Zrozumcie również, że faceci myślą i patrzą na świat zupełnie inaczej niż kobiety - dla nich niewinne pooglądanie zdjęć czy filmików erotycznych nie jest żadną zdradą tylko rozrywką jak każda inna. A kobiety dorabiają zaraz do tego całą ideologię, jak to on mnie już nie kocha, już mu się nie podobam i tym podobne bzdury. Magda - zapewniam że facet kocha Cię tak samo jak zawsze i jesteś dla niego równie pociągajaca jak miesiąc czy rok temu. Nie niszcz tego, co jest między wami przez swoje urojenia - on po prostu wszedł niewinnie na durną stronkę i pewnie teraz tego żałuje, po jazdach jakie z tego powodu ma.

Mi osobiście nie przeszkadza, gdy mój mąż ogląda zdjęcia czy filmiki reotyczne, ma nawet tego trochę na dysku, przecież to jest dla ludzi. I wiem, że cały czas kocha mnie tak samo jak na początku, widzę to w każdym jego geście, spojrzeniu, słowie... A jeśli dodatkowo oglądając te strony zdobywa doswiadczenie, z którego ja korzystam, to już super :D Głupotą byłoby psucie naszych wspaniałych relacji przez taką bzdurę. Ponadto ja sama też oglądam tego typu strony, lubię sobie popatrzeć na dwa piękne ciała, nie widzę w tym nic złego. Mój mąż oczywiście o tym wie, nawet się śmieje, że jestem bardziej zboczona od niego :D

Esprit, Twoja żona to równa babka :D

 

[Dodane po edycji:]

 

wovacuum, oglądamy czasem wspólnie, ale chyba częściej sama. To jest dla ludzi, nie wiem czemu tak demonizujecie te sprawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173[/ ale ja nie mogè..moj byly zyl tylko tym.tymi filmami i wogole.jak zaczàc normalnie do tego podchodzic??no jak??wlasnie to jest moj problem w mojrj nerwicy!! :roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

agnieszka.m, jak nauczyc sie,ze gdy ogladam sama-nie mam wyrzutow sumienia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, ale skąd te wyrzuty sumienia? Dlaczego czujesz, że robisz coś złego? Przecież seks jest tak naturalny, jest naturalną częścią życia, bez niego nie byłoby związków, bliskości, partnerstwa... Ja nigdy nie miałam tego problemu, może dlatego Cię nie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agnieszka.m, no wlasnie pracujemy z moim psycho nad tym wszystkim..stàd moje pytania i obawy??uwielbiam seks-ale przez tego mojego bylego,sama nie wiem juz co lubie?co mi siè podoba?co sprawia przyjemnosc? :oops: jestem zagubiona..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, nie.ja sobie oglądam je w samotności,jesli oglądamy je wspolnie to więcej z tego śmiechu niż hmm ekscytacji.

esprit, nie zrozumieliśmy się-wywnioskowalam z Twojej wypowiedzi,że spales ze wszystkimi laskami w swoim biurze,a Twoja żona "musiala" sie z tym pogodzic.Widzę,że nie ja jedna tak zrozumialam :D Stąd moje oburzenie żeby bylo jasne.

 

Co do złudzen..jestem,myślę młodą kobietą (22) i takowych nie posiadam od dawna.Jako 15latka oczywiście marzylam o milosci "idealnej",ale marzenia zweryfikowalo życie (bardziej obserwacja),a pozniej studia (psychologia),na ktorych poznalam dosc okrutne mechanizmy jakimi rządzi się socjobiologia i jakie stworzyla ewolucja :smile: Moj chlopak ma pelne przyzwolenie na oglądanie filmików,wspolnie podziwiamy często piękne i zgrabne kobiety(jestem bi) np.latem na molo.Śmieję sie,że na 30 urodziny mój Ukochany dostanie ode mnie młodą,śliczną Azjatkę.

Natomiast zdradzie-czyli oszukiwanie jednej kobiety,robienie falszywych nadziei drugiej-mówię stanowcze "nie".Nie do zaakceptowania.

Rozumiem,że życie jest pelne pokus,ale także na tym polega miłość,żeby jakoś je odpierać prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, z politykami...lokalnymi :mrgreen:

Niestety, gdybym mieszkała w większej wiosze chciałabym mieć praktyki w takim Fakcie, albo..Życiu na gorąco - wtedy bym wiedziała wszystko o wszystkich :mrgreen: i bym błyskała plotami na forum :lol::lol:

A tak na poważnie, interesuje mnie jak to jest od bebechów w radiu, droga od zdobycia informacji do puszczenia ich na antenie - a że jestem jeszcze małą pszczółką zaczynam od małego ula :D , ale jak tylko dadzą mi się popluć przy mikrofonie nagram i zapodam w "poka na co cię stać" :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×