Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powrót z zaświatów...


Goldielocks

Rekomendowane odpowiedzi

Po przemyśleniu swego dziecinnego i prymitywnego zachowania... (czyli w skrócie: :blabla: ) Postanowiłam założyć nowe konto. Jak, to zwykle bywa w moim przypadku - działając pod wpływem impulsu i najczystszej postaci antyracjonalistycznej wiązki emocji... usunęłam konto. Niestety zmartwychwystać już mogłam tylko w innym wcieleniu... Zadziałał syndrom uzależnienia od tego forum. Pewnie dostanę po dupce... upsss :oops:

 

Kłaniam się - solipsea (jakby mnie ktoś kojarzył oczywiście; nie chcę wprowadzać nikogo w błąd, że jestem nowa i świeża, tu na forum XD). :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się stało, że stare konto wyrzuciłaś? To tak można robić? Stare usunąć a nowe założyć? :P

'Goldielocks'... nie umiem tego wymówić ;) . Można nadal zwracać się do Ciebie per Solipsea? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinnam batem po grzbiecie dostać Shad. XD Ale admin dobry i tylko klapsa da, uffff. :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Coś się stało, że stare konto wyrzuciłaś? To tak można robić? Stare usunąć a nowe założyć? :P

'Goldielocks'... nie umiem tego wymówić ;) . Można nadal zwracać się do Ciebie per Solipsea? :mrgreen:

 

Magda - nie wiem, czy tak można. Ale tak się stęskniłam (przez jakieś 3 h XD), że postanowiłam wrócić na forum, mimo potencjalnych konsekwencji, wypływających z mojego nieodpowiedzialnego czynu. Można, można - solipsea wiecznie żywa, jak Włodzimierz Ilicz Lenin. :twisted::mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×