Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

tomakotunio, rav nie dostał bana tylko za zmianę nicka.

 

A co do czata, to nikt nikogo tam na siłę nie trzyma przecież :roll:

 

 

pewnie posiadasz logi i przbieg rozmow , moze wkleisz za co i bedzie z glowy:) a co do trzymania... przeciez wszyscy wiemy ze jest tam mocna grupa wsparcia funkcyjnych ----> :comone::nono::zonk::uklon::brawo::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc na czata licz się z tym, ze większość ludzi traktuje rozmowę tutaj na luzie. Pojawiają się słowa niecenzuralne (których unikamy) i słowa które nie powinny być brane dosłownie. Administratorzy forum nie biorą odpowiedzialności za treści wypisywane poniżej.

Zostałeś/as ostrzeżony/a

 

Dobrze, ale to powinno działać w dwie strony, a tak nie jest. Moderatorom wolno a użytkownikom nie? To ma być sprawiedliwe?

 

To raz, a dwa chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że ludzie "znający" się od 2,3 lat a nawet i więcej czasu mają prawo odzywać się do siebie wedle uznania a zupełnie inaczej potraktują ten sam tekst który wyszedł do osoby która na czacie jest od miesiąca....... :-|

 

Umiem odróżnić, czy ktoś żartuje czy nie, czy ktoś kogoś lubi, czy wręcz odwrotnie.

 

A co do czata, to nikt nikogo tam na siłę nie trzyma przecież :roll:

 

Zgadza się, jednak fajnie jest podyskutować na czacie, a ogromne ilości bezsensownych wulgaryzmów do tego mocno zniechęcają. Nie wiem jaki sens ma pisanie w dużej ilości zdań wulgarnych słów np. na k. Wulgaryzmów używa się w normalnej rozmowie gdy ma się ubogi zasób słów, na czacie jednak nie widzę żadnego sensu w używaniu takiego słownictwa.

 

masz swieta racje... niestety ale na tym czacie zawsze tak bylo.. najlepsze co mozesz zrobic , oszczedz sobie nerwow i tam nie wchodz, a takie posty zaskutkuja staniesz sie wrogiem czata... wkoncu za byle g... zostaniesz zbanowany:)

 

Wiadomo, że każdy kto się postawi "władzy" nie jest lubiany, zdaję sobie z tego sprawę. Rzeczywiście nie będę tam wchodzić, bo niestety przez takie zachowania bardziej się tam stresuję niż relaksuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc na czata licz się z tym, ze większość ludzi traktuje rozmowę tutaj na luzie. Pojawiają się słowa niecenzuralne (których unikamy) i słowa które nie powinny być brane dosłownie. Administratorzy forum nie biorą odpowiedzialności za treści wypisywane poniżej.

Zostałeś/as ostrzeżony/a

 

Dobrze, ale to powinno działać w dwie strony, a tak nie jest. Moderatorom wolno a użytkownikom nie? To ma być sprawiedliwe?

Ty chyba żartujesz??

Czat założył o ile się nie mylę nasz administrator i to on ma prawo dawać na czacie władzę tzw operatora - jakbyś Ty założył czat Ty miałbyś takie przywileje. To chyba proste nieprawdaż??

 

Zgadza się, jednak fajnie jest podyskutować na czacie, a ogromne ilości bezsensownych wulgaryzmów do tego mocno zniechęcają. Nie wiem jaki sens ma pisanie w dużej ilości zdań wulgarnych słów np. na k. Wulgaryzmów używa się w normalnej rozmowie gdy ma się ubogi zasób słów, na czacie jednak nie widzę żadnego sensu w używaniu takiego słownictwa.

Ty nie widzisz...a może ktoś inny widzi.....- pełno mamy tu zaburzeń i może pobluzganie sobie komuś pomoże się odstresować....wiec do momentu aż się kogoś nie obraża nie interweniujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czat założył o ile się nie mylę nasz administrator i to on ma prawo dawać na czacie władzę tzw operatora - jakbyś Ty założył czat Ty miałbyś takie przywileje. To chyba proste nieprawdaż??

 

Ty nie widzisz...a może ktoś inny widzi.....- pełno mamy tu zaburzeń i może pobluzganie sobie komuś pomoże się odstresować....wiec do momentu aż się kogoś nie obraża nie interweniujemy.

 

POPROSTU BRAK MI SLOW..............................................POZDROWIENIA DLA WASZEGO ADMINISTRATORA :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie odnośnie czata. Chciałam zapytać w jakim celu można zmienić sobie nick?

Pare razy byłam lekko hym.. wkurzona, zdziwiona? Bo pisałam sobie z kimś, nicka nie kojarząc, a potem okazywało się, że dobrze znam tą osobę. Takie zmienianie nicków wprowadza użytkowników w błąd. Ja jestem tutaj Magdą i tam też. Wchodzę na chata każdy wie, że ja to ja.

Pytałam kiedyś, czy mogę zmienić sobie nicka na forum. Napisaliście, że nie, bo to wprowadziłoby użytkowników w błąd. Tak samo jest na chacie. Zmiany nicków wprowadzają w błąd bo nie wiadomo z kim się gada. I tak np pytam kogoś o leczenie, niby obcego dla mnie, a potem okazuje się, że znam dobrze historię jego leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, już od dłuższego czasu mamy na czacie zasadę, ze nicka nie zmieniamy - dotyczy to każdego - a jeśli zauważymy takie postępowanie - delikwent zostaje poproszony o powrót do oryginalnego nicka, jeśli nie ma ochoty jest wyrzucany z czata.

 

Także nie masz się już o co martwić.

 

[Dodane po edycji:]

 

_incognito_, no nam tez możesz śmiało bi brawo - nie tylko adminowi.....a jeśli tak strasznie i okropnie przeszkadzają ci te bluzgi to zawsze możesz:

- nie uczestniczy w czacie ogólnym tylko porozmawia z poszczególnymi użytkownikami na priv.

- poszuka forum geriatrycznego - gdzie średnia wieku przekracza, nie wiem, 60 lat i tam ludzie nie używają takie języka jak ci obecni na czacie (zwykle to przedział wieku 17-29)

- Być ponad to i nie zwraca na to uwagi :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemnica?

Nie chcę ujawniać tego za tą osobę - jak uzna za stosowne to ujawni.

Myśleliśmy nad tym żeby wszystkie działania moderatorów były jawne ale póki co to nie jest odgórna zasada więc każdy stosuje się do niej wedle swojego uznania.

 

piszac ze nie linka wsypałes paradoksy :mrgreen:

Jakby jeszcze doxy była jedynym modem oprócz Linki...

 

A o jakim temacie mowa?

O samobójstwach, jest w koszu.

 

Mówiąc szczerze , też nie do końca rozumiem na jakiej zasadzie są zamykane tematy. Czasem tam gdzie nie ma kłótni, po prostu ktoś je kończy. Czy taki zamknięty mniej obciąża forum?

Ogólnie to według subiektywnej oceny moderatorów. Kiedy temat jest nie na poziomie lub potencjalnie dyskusja w nim zmierza w stronę kłótni to jest zamykany. Zresztą jak na każdym innym forum... I czasem jeżeli vox populi jest dostatecznie silny to temat jest przywracany (było tak parę razy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy moderatorzy faktycznie pozwalają sobie na trochę za wiele. Mogłyście poczekać chociaż jeden dzień. Może akurat ktoś by chciał coś napisać. :roll: Nie mierzcie innych własną miarą. Za kogo wy się w ogóle macie? Napisałam coś chamskiego? Obraziłam kogoś? Możecie mnie nie lubić, ale jeśli myślałyście, że zrobicie mi przykrość wyrzuceniem tego tematu, to się trochę pomyliłyście... Linka powiedziała, że jej on nie przeszkadza, ale to pewnie ona go wywaliła... No właśnie, kto to zrobił? Nikt się nie podpisał. Przynajmniej się przyznaj. :?

 

 

to kto zamkna temat , to bardzo proste do sprawdzenia , mysle ze ten temat byl jak najbardziej ok jesli chodzi o tematyke tego forum... jesli piszemy o lękach , koszmarach , urazach z dziecinstwa, alkoholizmie, szpitalach psychiatrycznych , schizofreni to dlaczego nie napisac o probach?? a moze komus to pomoze , zrozumiec czy warto to podejmowac... osoba ktora zamknela ten temat , zreszta nie poraz pierwszy zostaje zamkniete cos tylko dlatego bo jakis mod ma taki kaprys , powinna zostac bynajmniej upomniana.. chociaz pewnie zostanie to potraktowane smiechem.. w gronie modow , a tutaj zrobia z tego maly cyrk... jak to bylo:) co wolno wojewodzie:) Pan T.Nowak powinien przypomniec wszechmogacym modom ze jest to forum publiczne ogolno dostepna dzialajace na jakis prawach... a nie tylko egzekwujace regulamin..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie czajem o co lata ale rzuciło mi się jedno - osoba posiadająca 2 posty na stanie się wypowiada n/t kompetencji moderatorów... tak poza tematem już nie robię offtopaXD kłóćcie się dalejXD

 

hysteric, Przypominam też, że jest to forum pana T Nowaka i może zarządza nim jak mu się podoba..... ;)

 

jestes taka pewna :)

 

ooo :shock: jak to rozumieć :?::?::?::?::?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom właśnie - jak rozumieć Twój post, którego zacytowałam :?: konkretnie: jesteś taka pewna:).

 

 

 

tak jak jest napisane:) a Ty pewnie zrozumiesz go po swojemu :papa: GROZBA :brawo:

 

hysteric, grozisz mi? :lol:

Hmm a to istnieje jakieś "prawo dotyczące tego jak należy prowadzi forum przez siebie założone" ? Jakieś sankcje prawne?

 

Jesteś na forum od wczoraj....więc wybacz .....ale o czym Ty piszesz? 4 posty z czego trzy w tym temacie........ :roll:

 

zalozyciel zaufal osoba powierzajac im funkcje , mod powinien byc pomocny usserom a tutaj jest na opach:) mod walczy z usserem na kazdym kroku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×