Skocz do zawartości
Nerwica.com

oddech...


Gość gregory21

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie... chce poznac osoby ktore potrafily ni z tad ni z owad zaczac sprawdzac czy jeszcze oddychaja..czy slysza oddech..i czuly strach ze on sie zatrzyma...

..jak sobie poradziliscie z tym??

dzieki za odpowiedzi w stylu nie mozna przestac oddychac..ja to wiem..ale kiedy mi sie to zaczyna juz nie rozumie tego...pozdrwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregory21, postaraj siè oddychac glèboko i bardzo spokojnie..ja tak siè ratowalam.nie oddychaj szybko bo siè bèdziesz hiperwentylowal,(ja tak mialam) zrelaksuj siè o ile twoj stan na to pozwala.I nie wkrècaj sobie,ze oddech siè zatrzyma.nie ma takiej opcji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie codziennie nachodzą mnie myśli że zaraz może zatrzymać mi się oddech i mimo że próbuje wmówic sobie że jest to nierealne to mimo wszystko jest ciężko. Staram sie wtedy myślec o czymś innym, być blisko innych osób i stabilizować oddech. Dużo daje mi czytanie takich objawów u innych osób bo wtedy wiem że w przypadku nerwicy to normalne. Szczególnie jest to dla mnie trudne dlatego że bardzo często łapią mnie duszności, że tak powiem "zatyka mnie" ale psychiatra mówił że to nic innego jak podświadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×