Skocz do zawartości
Nerwica.com

lepsze i złe dni


Kn24

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się czasem zastanawiam czy to nerwica bo mam taki czas ze bardzo zle sie czuje i trwa to pare tygodni a czasem i miesiecy a potem jest jakby przerwa i przez jakis czas jest lepiej pomimo ze nie biore teraz zadnych lekow. Powiedzcie tez tak macie? czy to w ogole normalne w nerwicy?? bo sama sie nad tym zastanawiam. Choc u mnie jest pewne ze to nerwica bo jak przestaje jedno bolec to zaraz zaczyna drugie i tak w kolko. No i przede wszystkim ja ostatnio nie mam typowych lekow tylko objawy somatyczne ale pani psychiatra powiedziala mi ze nie trzeba miec lekow zeby miec nerwice . A ogolnie leki mnie lapia ale tylko jak ide spac i wybudza mnie to niestety...takze nerwica przerzucila sie u mnie na nocna pore.

 

[Dodane po edycji:]

 

nie ma to jak kazdy czyta ale nikt nic nie napisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam. Mam atak średnio co 4 miesiące. A potem tydzień dochodzę do siebie i jest dobrze przez 4 miesiące a potem atak... No i nasilenie w przedwiośniu. Już od dawna to mi się sprawdza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kn24, moja nerwica właśnie na tym polega, że występuje tylko ból lub ucisk ,czasem jedno z drugim.Jeśli chodzi o lęk to ciągle się zastanawiam co ma on wspólnego z nerwicą.Owszem ,może nasilać objawy,ale poza tym nie przeszkadza on mi normalnie żyć.Jeśli się czasem pojawi,to traktuję to jako normalność,żaden powód do wpadania w panikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niestety GORSZE DNI cały czas....dokłądnie od 13 GRUDNIA......do dzisiaj może przez 5 minut czułem że jest już ok...jak oglądałem serial ( LOST ) i po skończonym odcinku stwierdziłem że nic mi nie jest....cudowne uczucie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy z nas miewa gorsze i lepsze dni :D nawet Ci bez nerwic,depresji itp.tez takowe miewajà.atakow nie mam pol roku,ale nie wiem co przyniesie jutro??wszystko tak szybko siè zmienia.Czasem tego nie ogarniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×