Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam wszystkich :)


Marta Żurowska

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym sie troszke przedstawic, gdyz jestem tu nowa, a poza tym zawsze to lepiej, jesli wiemy chociaz troszke z kim mamy kontakt.

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi.

Psychologia to moja pasja. Praca sprawia mi wielką radość. Na pytanie czym się interesuję - odpowiem - ludźmi. Uwielbiam rozmawiać, przebywać, słuchać, zastanawiać się.

Mieszkam i pracuję w Warszawie.

Czas wolny spędzam najchętniej z moim Mężem . :) Lubię kino, dobrą książkę, słońce, góry, zwiedzać i odkrywać nowe miejsca, zdjęcia, muzykę.

Najbardziej cenię sobie ciepło rodzinne i czas spędzony z najbliższymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja witam również, super że będzie tu na forum psycholog! Czy specjalizuje się pani w leczeniu jakichś zaburzeń? Ja obecnie chodzę na terapię ale nie ukierunkowaną pod kontem mojego "problemu" (a jest nim lęk napadowy) i jak na razie nie bardzo widzę jej efektywność... :( uważam że każde schorzenie powinno być leczone inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajmuje sie terapia indywidualna doroslych w nurcie cbt. Najpewniej czuje sie w zaburzeniach nastroju, zaburzeniach lekowych, odzywiania, z niskim poczuciem wartosci i pasjonuje mnie terapia zaburzen osobowosci. Generalnie staram sie nie zamykac jakos w waskiej grupie, bo wiadomo, ze rozni Pacjenci przychodza. Gdy czuje, ze nie bede skuteczna, to szukam innego terapeuty. Nie czuje sie dobrze w zaburzeniach psychotycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×