Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Odkrywający

Użytkownik
 • Zawartość

  89
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. To dopiero wnerwia, potrafię tak kilka dobrych razy na dzień, codziennie, krew mnie już od tego zalewa.
 2. kurcze, ja też jestem teraz w takim toksycznym dla mnie związku... mam zrytą psychikę. postanowiłem sobie w tym roku popalić. i robiłem, robię to dość regularnie, np. wczoraj. strasznie mnie to wciągnęło, nie mogę przestać o tym myśleć. cały czas w mojej głowie tylko jaranie i jaranie, na okrągło.
 3. A ja wczoraj na wieczór spotkałem się ze znajomymi na baku baku. Dawno się tak dobrze nie bawiłem, trzeba będzie to powtórzyć. Dzisiaj nie jest źle
 4. Powiem Wam, korciło mnie wczoraj do tego piwka. Ale powiedziałem stop i nie wziąłem nic. Ani łyka. Na nic się nie leczę, ale wkrótce muszę się wybrać na wizytę do psychologa czy kogoś takiego z nerwicą, już się momentami wytrzymać nie da.
 5. Odkrywający

  zadajesz pytanie

  Lubię, zawsze lubiłem to oglądać i z przyjemnością kiedyśtam zobaczyłbym jeszcze raz. Wierzysz w boga?
 6. Ja nie piję już tydzień. Byłem na imprezie i nie piłem, a mimo to wspaniale się bawiłem co można zaliczyć do sukcesów.
 7. Dzisiaj dzień w miarę dobry choć przez chwilę nie miałem humoru. Cieszę się z powodu ładnej pogody
 8. a kiepsko. pokłóciłem się przed chwilą i całkowicie humor mi padł. było tak dobrze ostatnio a teraz jestem smutny.
 9. Odkrywający

  zadajesz pytanie

  Lubie oba. Za czym/ kim najbardziej tęsknisz?
 10. Odkrywający

  Przeciwieństwa

  złośliwość - stoicki spokój
 11. Odkrywający

  Skojarzenia

  rozczarowanie - smutek
 12. Nie piję czwarty dzień i jak na razie się na to nie zanosi.
 13. Ponudziłem się trochę w muzeum i trochę się zirytowałem, ale już przeszło i jest dobrze. A za oknem dobra pogoda co dodatkowo poprawia mi nastrój.
 14. esprit, przecież nie mówię o tym żeby od razu dawać sobie do żyły albo robić coś podobnego. od czasu do czasu taki skok w bok nie powinien zaszkodzić. Zawsze po niej czułem się dobrze, zobaczymy jak będzie i tym razem. Jeśli będzie niefajnie nie będe tego więcej powtarzał i tyle. A w czym taki alkohol jest lepszy od marihuany? Dzisiaj na treningu trochę mi się nie chciało, ale ogólnie byłem wesoły, teraz jestem trochę senny. dzisiaj caly dzień był ogólnie udany, już od jakiegoś czasu nie zauważyłem ataku nerwicy i jestem z tego zadowolony, a i dziewczyną mi się układa, w nauce się poprawiłem.
 15. Masz problemy z rozmową z innymi ludźmi? Dlaczego?
×