Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

scrat, Nie mnie się zdaje bo jestem człowiekiem i zdazają mi się błędy ale nikogo nie upakarzam ani nie robię przykrości nie jestem po studiach ale czytam necie różne materiały to forum szpital doświadczenia swoje no i magazyny psychologiczne

Co do samopoczucia to czytałem książkę i emocje jakoś rosły że poczułem je po chwili w sercu i się denerwowałem że nie mogę się skupić ale wziełem leki a jak nie poprawi się to trudno najwyżej nie będę przez jakiś czas czytał książek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadis, Nie do końca wiem gdzie jest przecinek ale się postaram. :)

Zaraz mam Historię :)

 

[Dodane po edycji:]

 

Podjełem decyzję żeby zacząć ćwiczyć to może mi to napięcie minie co jakiś czas będę robił 20 pompek i 30 brzuszków zobaczymy po czasie jakie będą efekty w razie czego jakbym musiał się kiedyś bronić to będę miał większą siłe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny wieczór miałam. Zaczęłam sie użalać nad sobą- że jestem gruba, brzydka i w ogóle. I jakoś tak sie to we mnie skumulowało że sie popłakałam jak dzieciak. Usiedliśmy z chłopakiem i spisaliśmy wszystkie za i przeciw czy mam iść dzisiaj na te zajęcia w SPA. Za było jedno - chcę iść bo jestem ciekawa. Ale minusów była cała reszta. I nie chodzi o nerwicę, nie boję się. Mogę nawet teraz wyjść z domu i tam jechać. Chodzi raczej o moje dziwaczne kompleksy które nagle ze mnie wyszły. Stwierdziliśmy z chłopakiem że jak sie mam tam żle czuć to lepiej żebym nie poszła, a pójdziemy sobie sami w niedzielę po zajęciach. To chyba będzie lepsze wyjście.

 

 

Ale jeszcze nie przesądziłam tego, być może coś sie zmieni i pójdę z nimi. Pomimo tego, że skoro jest to nieobowiązkowe to 'za darmo' nie mam ochoty świecić dupą wśród tych wszystkich ludzi.

 

A poza tym dieta od dzisiaj, i ćwiczenia. Żebym za pół roku znowu nie usiadła i nie zaczęła ryczeć ''Jak ja wyglądam, nie pokarzę się tak ludziom!''. Vasques możemy razem zacząć ćwiczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny wieczór miałam. Zaczęłam sie użalać nad sobą- że jestem gruba, brzydka i w ogóle. I jakoś tak sie to we mnie skumulowało że sie popłakałam jak dzieciak. Usiedliśmy z chłopakiem i spisaliśmy wszystkie za i przeciw czy mam iść dzisiaj na te zajęcia w SPA. Za było jedno - chcę iść bo jestem ciekawa. Ale minusów była cała reszta. I nie chodzi o nerwicę, nie boję się. Mogę nawet teraz wyjść z domu i tam jechać. Chodzi raczej o moje dziwaczne kompleksy które nagle ze mnie wyszły. Stwierdziliśmy z chłopakiem że jak sie mam tam żle czuć to lepiej żebym nie poszła, a pójdziemy sobie sami w niedzielę po zajęciach. To chyba będzie lepsze wyjście.

 

Tak funcjonuje nerwica, poprostu ktorys raz z kolei wygrala z toba walke o twoje zyci, narzucila ci swoja wole nie pozwalajac ci pojsc. Obojetnie czym teraz to usprawiedliwiasz, nie musisz tego robic bo czasami tak juz bywa ze ona jest silniejsza niz my.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma nerwica wspólnego z tym, że mam rozstępy, jestem blada i czuję że nie mam ochoty świecić tyłkiem przed tłumem ludzi i wolę tam iść prywatnie pojutrze?

 

Przecież nie czuję lęku, nie boję się tam iść !

 

Ale skoro twierdzisz że to nerwica to udowodnię Ci że to NIE wina nerwicy i pójdę tam !

Bo dla mnie nerwica nie ma nic wspólnego z tym że sie zapuściłam i żle wyglądam :/

 

I myślę że nawet człowiek zdrowy nie poszedł by gdyby wiedział że będzie sie tam żle czuć ze względu na to jak wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, A masz naszą klasę żeby mi swoje zdjęcia pokazać i Ci powiem czy jesteś gruba :/

To zaczynamy od dziś ja wale serie tak oo

20 pompek

30 brzuszków

Ty daj sobie przysiady zamiast pąpek chyba że je lubisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, A masz naszą klasę żeby mi swoje zdjęcia pokazać i Ci powiem czy jesteś gruba :/

Taa i wtedy wszystkie kompleksy Magdy miną.....vasques jak czasem coś dowalisz, to szkoda słów.... :roll:

 

Mój dzionek, ok, zaraz zmykam robić obiad. W ogóle od pewnego czasu jest ok, znaczy spokojnie, fajnie, miło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Dawno mnie tu nie było, bo życie leci do przodu, a ja staram się nadążać :D

 

U mnie nie jest źle, wracam do życia, jedynym moim zmartwieniem jest

zdrowie mojej mamy, która jest w tej chwili operowana.

Jednak jestem dobrej myśli i wierzę, że będzie wszystko dobrze!

Jak mówią-wiara czyni cuda.

Trzymajcie kciuki :*:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vasques- ja trochę inne będę mieć ćwiczenia niż Ty, ze względu na to że mam inną budowę i mam krzywy kręgosłup i do niego muszę ćwiczenia dobrać. I ja nie to że czuję się gruba, ale czuję że nie wyglądam tak jak wyglądałam, bo sie zapuściłam :evil: No i nawet tysiąc osób może mi powiedzieć ''Ej dobrze wyglądasz'', skoro JA wiem że nie wyglądam, bo widzę siebie na zdjęciu jak wyglądałam lepiej. Chyba kobiety mnie zrozumieją o co mi chodzi...

 

Jadis- porównam to do czegoś. Są dwie kobiety. Jedna waży 150kg a druga 70kg. I ta co waży 70kg nagle przybiera masy i waży 100kg. Jest załamana, żle sie czuje w swoim ciele. A ta co waży 150kg mówi- Boże, co ty lamentujesz, jak ja bym chciała tyle ważyć ! A ty sie martwisz !

 

To tak jak dziecko które ma lizaka, a nagle mu zabierają. Może wyglądam nieżle na tle innych ludzi, ale ja nie porównuję się do innych bo oni mnie nie interesują, porównuję się do tego jak wyglądałam wcześniej ! A wyglądałam inaczej. I co z tego jak ważę 7kg mniej niż rok temu, jak mam rozstępy, zrobił mi się cellulit, jestem blada, i wyglądam jak.....

Ech. Rozumiesz?

 

:smile:

 

I nie mam ochoty w takim stanie sie ludziom pokazywać (w dodatku ludziom których nie lubię) bo wiem że będę się tam żle czuć. I to z nerwicą nie ma nic wspólnego. Jak Bóg zejdzie teraz z nieba i zabierze mi moje kompleksy to chętnie pójdę na te spa bo chciałabym iść! I dlatego pójdę tam pojutrze! A przecież gdyby to była nerwica i lęk to nie chciałabym tam iść pojutrze, prawda? :smile: Logiczne.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem.

ja ważę jakieś 5 kg więcej niż rok temu, cellulit też mam, ale chyba zmieniły mi się priorytety w życiu, bo nie umiem już załamywać się moim wyglądem. wiem, że dobrze wyglądam, nareszcie nie przypominam anorektyczki, więc raczej nie skupiam się na tym. nie mam czasu na martwienie się wyglądem, taka jest prawda. czasem nie mam nawet czasu (a raczej siły po dniu wypełnionym mnóstwem zajęć), żeby ogolić nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadis- Ja ogólnie też nigdy o tym nie myślałam. Dlatego nawet sie zdziwiłam jak wczoraj to wszystko ze mnie wyszło. Wyobraziłam sobie siebie jak stoję na środku oświetlonej sali, i wszyscy sie na mnie gapią a ja czuję że żle wyglądam. I popłakałam sie jak dziecko. Ot tak. Siedziałam i płakałam. W sumie dopiero drugi raz w życiu mi sie to zdarzyło. Pierwszy raz było jak dwa lata temu po wakacjach zmierzyłam obwód talii i wskazywał 10cm więcej niż powinien :mrgreen: Dla mnie to też nie był nigdy problem bo mam inne ważniejsze problemy, a problem typu 'mam rozstępy' kojarzył mi się z dziewczynami które koncentrują się tylko na wyglądzie bo nie mają innych zmartwień. Ale jak widać w konkretnej sytuacji wszystko ze mnie wylazło... Dlatego nie chcę tam iść. Ale że w ogóle chcę (tylko nie z nimi) to dlatego pójdę tam w niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, ty - modelka i wstydzisz się pokazywać przed dziewczynami co jak mówiłaś ważą dwa razy więcej? Przecież każda kobieta się trochę wstydzi, tamte dziewczyny tak samo... Ja też bym nie miała ochoty żeby mnie koledzy i koleżanki z klasy oglądali z gołym tyłkiem, ale może jakieś "pareo" załatwi sprawę, czy ręcznik... a jakby mnie zapraszali na SPA to bym poszła bez dwóch zdań, to jest fajny moment na integrację z ludźmi i poznanie się lepiej ;) No i relaks! Bo na weekendowych studiach wszystko jest w przelocie, jest mniej czasu żeby nawzajem się poznać. Wg mnie to nie dobra rzecz budować mur wokół siebie jaki chyba budujesz między sobą a ludźmi, z wieloma jesteś pokłócona z tego co mówisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, uwierz że wiekszość tych osób które tak "nienawidzisz" bardzo Ci zazdrości Twojej figury, mimo, że wg siebie jesteś blada, masz rozstępy czy co tam jeszcze. To Ty to widzisz, one tego nie widzą, widzą zajebistą laskę i marzą by tak wyglądać.

 

Ja dopiero na basenie docenilam i polubiłam swoje cialo, jak spojrzałam na inne dziewczyny, często bardzo młode, a juz z nadwagą a ja mając prawie 30 lat wyglądałam lepiej jak one. A uwierz, że mi do Twojej figury brakuje bardzo dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polakita, Paranoja - dziękuję za miłe słowa, fajnie to czytać. Tylko ja mam taki 'problem' że nigdy nie porównuję się do innych w tej kwestii, a jak już to do kobiet które naprawdę są bez skazy (i wtedy popadam w jeszcze większe doły :P ).

To tak jak dziecko w szkole - Tato dostałem jeden, ale wszyscy dostali ! No właśnie, a co z tego że wszyscy, liczysz sie TY ;)

 

Dlatego nawet nie myślę o tym jak inne wyglądają i czy lepiej czy gorzej, ważne jest to że ja czuję się kiepsko w takim ciele i chcę to zmienić. Mogą mi zazdrościć obecnego stanu, to nic nie zmienia. Ja sie czuję żle i już. Tak już działa moja psychika...

 

A co do integracji- ech, nie, nie. To są ludzie z którymi na pierwszym roku bardzo dobrze sie kolegowaliśmy a okazali się być fałszywcami, a ja z fałszywcami nie chcę mieć nic wspólnego :smile: Także integracja odpada. Pareo też odpada- przecież cała sie nim nie owinę jak beduin hah :mrgreen:

Ale dzięki za wsparcie duchowe :smile: Nadal uważam że to problem a la 13 latka, i sama jestem tym szczerze zdziwiona czemu ja sie martwie taką głupotą, ale cóż... Może nie tyle martwie się co jestem wściekła na siebie że sie tak rozleniwiłam i sama do tego dopuściłam. I mam nadzieję że każda kobieta czasem tak ma :P

A Paranoja masz rację, ja też często np na basenie właśnie oglądam 20 latki które wyglądają gorzej od niejednej 40 latki. Trochę to przerażające, bo ciekawe jak będą wyglądać za 20 lat. W zasadzie nie patrzę na wygląd u ludzi, ale jest to ciekawe dla mnie.

Bo ja w zasadzie tylko po to staram się dbać o wygląd aby lepiej sie czuć psychicznie, to jedyny powód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj muszę zaliczyć semestr z angielskiego..czuję jak zbiera się we mnie panika..najgorzej to dać radę dotrzeć do szkoły..;(

I jak poszło?

 

Jadis, Nie do końca wiem gdzie jest przecinek ale się postaram. :)

Zaraz mam Historię :)

 

[Dodane po edycji:]

 

Podjełem decyzję żeby zacząć ćwiczyć to może mi to napięcie minie co jakiś czas będę robił 20 pompek i 30 brzuszków zobaczymy po czasie jakie będą efekty w razie czego jakbym musiał się kiedyś bronić to będę miał większą siłe :)

Nie postarałeś, w powyższym zdaniu brakuje 5 przecinków i 1 kropki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, Jak jesteś taka mądra to czemu nie poradzisz nic lepszego ja się staram pomóc jakoś a ty nei robisz nic tylko się wymądrzasz

Po prostu brak słów

Psujesz mi mój dzien!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scrat, agnieszka.m, Szkoda mi was :/

Nie rozumiesz po polsku a drugi się wymądrza jak to dobrze nie zna J.polskiego ...

 

[Dodane po edycji:]

 

magdalenabmw

A ile chcesz schudnąć widziałem twoje zdjęcia na stronie modelek wiedług mnie wyglądasz dobrze :)

A co twój men o tym sądzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×