Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spotkania w realu, informacyjna ankieta!


shadow_no

Województwo, które najbardziej mi odpowiada:  

343 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Województwo, które najbardziej mi odpowiada:

    • dolnośląskie
      31
    • kujawsko-pomorskie
      14
    • lubuskie i wielkopolskie
      35
    • łódzkie i świętokrzyskie
      21
    • lubelskie
      17
    • mazowieckie
      54
    • małopolskie i podkarpackie
      66
    • podlaskie i warmińsko-mazurskie
      19
    • pomorskie i zachodniopomorskie
      41
    • śląskie i opolskie
      45


Rekomendowane odpowiedzi

a może by tak oficjalne zjazd zrobić użytkowników i administratorów tego forum raz do roku???taki zlot jak mają inni ludzie o różnych pasjach to my akurat chorujemy to może nie pasja ale może by warto co sądzicie???ADMINISTRATOR powinien sie tym zając uważam w ciepłą pore roku a miejsce cóż sprawiedliwie byłoby zacząć od miejsca zamieszkania admina a póżniej np co roku wędrować po miastach wojewódzkich???albo co roku u admina sie spotykać to już kwestia dogadania mieć taki swój punkt na ziemi do którego bezie sie wracać i spotkać ludzi podobnych wymienić doświadczenia....sądze że mógłby być to też kilka dni np WEKEND z noclegiem bo wiadomo dojazd ,odjazd ludzie różnie mieszkają,tanie noclegi załatwić gdzięś i jazda....

 

DOBRY POMYSŁ??? :great:

 

oczywiście lokalne spotkania nieoficjalne mogą być kontynuowane częściej i jak kto chce...to już wola poszczególnych użytkowników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że takie spotkanie byłoby ekstra. Nie wiem jak wy ale ja mam obecnie duży problem spotykania się z ludźmi, z którymi do tej pory sie spotykałam, a to dlatego że boję się że dopadnie mnie lęk i będą się wszyscy patrzeć. Tak dziwnie wogóle, nie mam ochoty żeby ktoś mnie widział w takim stanie. Natomiast wy to inna sprawa, nie będę wyjątkiem nieprawdaż :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to trzeba wtedy zaklepać domek czy domki w jakimś ośrodku wypoczynkowym(z dobrym dojazdem) na 2-3dni,wyznaczyc osobe która się tym zajmie,zbierze piniondze,no ludzi tez musi być więcej niz kilka,termin ustalić zeby wszystkim pasowało,a na okres letni trzeba rezerwować z wyprzedzeniem..

 

tutaj to chyba nierealne,ale pomysł fajny,jak coś to moge pomóc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×