Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ceny leków


kate80

Rekomendowane odpowiedzi

A mi pomoglo: mialem takie stany, ze budzilem sie gdzies lezac na podlodze. Wpadlem wiec w panike bo przecie rownie dobrze moglem sie tak obudzic na drzewie albo w robie albo z kierownica w plecach. Poszedlem wiec z tym w try miga do neurologa (drogi byl, 200 skasowal) - ten obadal mnie konkretnie i przepisal mi wlasnie betaserc i cos jeszcze (za diabla nie pamietam co i ile kosztowalo, ale wiem ze tez tanie nie bylo). No i po miesiacu lykania, czyli wzglednie szybko, przestalem mdlec i wszystko do normy wrocilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster, ja to brałam pewien czas na zawroty głowy, które męczyły mnie non stop, to raczej nawet nie zawroty, co to paskudne uczucie iestabilnoći, co krok to miałam wrażenie, ze jestem na statku......ale to od zwykłego lekarza dostałam, jak się potem okazało, nie działał bo to wszytsko było na podłożu nerwowym i pomogły antydepresanty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster, xizia pytała o fluoksetynę. Nie o inne leki. Chyba, że to tak niezależnie - nie jako odpowiedź piszesz.

 

xizia, Andepin 20 mg w aptekach dbam o zdrowie jak zamówisz w necie to kosztuje 6,09 zł. Tańszego zamiennika nie znajdziesz już.

 

 

 

A może ktoś wie gdzie kupić najtaniej Wellbutrin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w aptekach dbam o zdrowie jak zamówisz w necie..... Tańszego zamiennika nie znajdziesz już.

 

namiestnik wielkie dzięki za informację. Właśnie szperam po stronie: http://www.doz.pl/ i porównuję sobie ceny, jakie płaciłem za leki na ostatnią receptę. Kupowałem w aptece: pod Różą w Lublinie na Wojennej 36 i miałem wrażenie, że taniej już się nie da, jednak jak się okazało, bardzo się myliłem. Porównałem wszystkie pozycje i tylko jedna jest taniej tam gdzie kupowałem, natomiast cała reszta jest tańsza i to nawet o kilka złotych w aptekach, których adres podałeś. Tyle tylko, że minister Kopacz ma jakiś projekt i ceny mają być jednakowe wszędzie. Cóż pożyjemy to zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję, że ten chory pomysł zrównania cen nie wejdzie. Bo dla mnie to, że mogę taniej kupić niż cena zalecana przy obecnej sytuacji to bardzo ważna sprawa. Czasami też w pewnych innych aptekach potrafi być jeszcze taniej - ale to już trzeba lokalnych szukać. Np. leki cukrzycowe są taniej w POLO.

 

Co do ceny fluoksetyny to zajrzyj też na wątek fluoksetyna. Jest jeszcze tańszy lek.

 

[Dodane po edycji:]

 

Tzn. zrównanie cen w jednym przypadku może być dobre - jeżeli te ceny będą naprawdę niskie. Ale to duuużo niższe. By cena refundowanych leków służyła tylko temu by ktoś ich niepotrzebnie nie kupował i nie gromadził aż się przeterminują. Ale by była nieistotna z punktu widzenia leczącego się. A dla tych dla których i taka jest istotna to by mogli otrzymać ekstra dofinasowanie i by było free. Tak jest w jednym ze znanych mi krajów i to jest chyba bardzo dobre rozwiązanie. Ale cóż... w PL kasy nie ma a ja już jest to idzie na afery i ogólnie nie tam gdzie trzeba. Więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogie?

 

Zotral kupowałem po 7 zł, a Setaloft po niecałe 5.

 

Xanax pod nazwą zomiren jest od 9-11 zł do blisko 20 (zależy jaka dawka - są różne).

 

 

Ale fluanxol masz bardzo tanio - to jakaś sieciowa apteka?

 

Po co bierzesz Zomiren i Xanax razem? To przecież ten sam lek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnik: No mam nadzieję, że ten chory pomysł zrównania cen nie wejdzie. Bo dla mnie to, że mogę taniej kupić niż cena zalecana przy obecnej sytuacji to bardzo ważna sprawa. Czasami też w pewnych innych aptekach potrafi być jeszcze taniej - ale to już trzeba lokalnych szukać. Np. leki cukrzycowe są taniej w POLO.

 

Zapytałem się ich: Żeby mieć pewność na 100%, bo ich webstrona jest dość obfita.

Witam

Proszę o wyjaśnienie. Ceny podane na stronie: http://www.doz.pl/

obowiązują wyłącznie podczas zamówienia leków poprzez tą stronę?

Chodzi mi o następującą sytuację: jesteśmy u lekarza, dostajemy recepty i w drodze powrotnej do domu chcemy leki wykupić. Jeśli zaś warunkiem tańszych leków jest ich zamówienie na waszej stronie, wiąże się to z wizytą w domu i dopiero wtedy wizyta w aptece po odbiór.

Proszę o wyjaśnienie - pozdrawiam.

 

Odpowiedź:

Szanowny Panie,

 

Aby zapłacić ceny jakie podajemy na http://www.doz.pl warunkiem jest złożenie

zamówienia przez Internet.

 

Z poważaniem

Zespół Apteki Internetowej

http://www.doz.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Stworzyłem prosty serwis http://www.cenaleku.pl, dzięki któremu będzie można znaleźć najtańsze leki w swojej okolicy - wszystkich, którzy kupują leki w aptekach zapraszam do korzystania (mam nadzieję, że admin nie usunie tego postu)

 

CenaLeku.pl to:

 

społeczna porównywarka cen leków w aptekach z Twojej okolicy. Kupujesz leki i dodajesz ceny leków do serwisu, dzięki wpisom takich osób jak Ty, tworzymy mapę cen leków, dzięki której szybko i łatwo znajdziesz najtańszy lek, wystarczy wpisać nazwę leku i miejscowość, aby wyświetlić dodane ceny leków.

 

ranking leków - oceniaj ich skuteczność przyznając gwiazdki, komentuj działanie leku i pomagaj innym w podjęciu decyzji, jaki lek warto kupić! Aktualnie posiadamy ponad 20 000 leków!

 

ranking aptek - oceniaj i komentuj obsługę w aptekach, polecaj te, które mają niskie ceny i miłą obsługę. Aktualnie posiadamy ponad 13 000 aptek!

 

wyszukiwarka aptek - podajesz nazwę ulicy oraz miejscowość i system pokaże Ci najbliższe apteki w Twojej lokalizacji - połącz to z cenami leków, a otrzymasz idealne narzędzie do wyszukiwania najtańszych cen leków!

 

Pozdrawiam i przepraszam za charakter posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×