Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

hehe widzisz Magdalena;P u mnie na uczelni nie wiesz czegos to wypadasz .Dla slabych miejsca nie ma

 

 

Ale ja wiedziałam! Ja sie duzo uczę ogólnie, zawsze mam minimum 4,0 średnią.

 

Ale jemu chciałam pokazac że mam w dupie jego i jego czwórkę -mimo iż na nią zasługuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba zaczynam biegac..tak tak w takie zimno.:)

 

Musze jakos te napięcie nerwowe zminimalizowac a w perspektywie bedzie psychoterapia(jutro dzwonie umawiac sie ofc prywatnie:P)

 

Kto ze mna biega?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od momentu gdy zaczelam sie leczyc i przeszlam odwyk od benzo...wzielam sie za chorobe i bieganie pomoglo mi pozbyc sie tej trzesawki wewnetrznej.

 

Moge tylko popierac ...biagac , biegac ;-) obojetnie jak zimno..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im zimniej tym lepiej:P Jeszcze bardziej puszcza napięcie;)

 

Gorzej ze mam nieco krzywy kregoslup to z bólu pierwsze dni będe umieral:P

 

 

ale czym jest bol fizyczny w porownaniu do psychicznego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masochista :P

 

Mi lekarz nie pozwala sie przemęczać, bo mam skoliozę lędzwiową i spłyconą lordozę kręgosłupa - zero wysiłku.

 

Ale jak mam atak to staje w oknie jak jest zima- pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczyłam sie do 3 rano, miałam wstać o 7 i na 8 zajęcia, ale nie dałam rady- będę mieć z tym kłopoty. Teraz powinnam jechać o 12 na zaliczenie które nie wiadomo czy jest i nic nie umiem, o 12:45 mam wpisy i potem o 13:30 oddanie pracy z informy. Czyli wszysto nie po drodze. Chyba to sobie załatwię kiedy indziej, wpis zawsze można wziąć, ważne że mam zaliczone, prace oddam za tydzień i na zaliczenie sie umówię. Pojadę na 16 na zaliczenie niemca i na 18 mam zaliczenie turystykę. Teraz sie uczę. Głowa mi pęka z bólu jak wczoraj i czuję niepokój :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie juz dzisiaj spokojnie,na szczèscie skutkow wypitego wczoraj wina nie odczuwam :D po poludniu do pracy. magdalenabmw, moze od benzo boli Ciè glowa,?napij siè zielonej herbaty albo cieplej mineralnej,pomaga!!powodzenia na zaliczeniach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie przyszło moje kieszonkowe na konto :mrgreen: Jupi, jutro wieeeelkie zakupy!

 

>

 

Szkoła na 16.

 

 

Wovka- nie dziękuję. Wczoraj też głowa bolała, a benzo wczesniej nie jadłam. Mnie czasem od nerwicy boli bardzo. Piję herbatę z czerwonokrzewu i mam Ibuprom. Dziękuję :*Fajnie że u Ciebie spokojnie i bez kaca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żle żle zle 1 mg afobamu wzielem zeby moc sie uczyc...nie wiem jak ja 100 stron zapamietam eh.....

 

Nie pękaj, ja mam łącznie na tą sesję jeszcze około 200 stron A4, najwięcej o Ameryce- wyspy, stany itd. Muszę usiąść i to streścić jakoś, ale nawet mi sie czytać tego nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iryss- to znaczy? :smile: Moje studia są lajtowe na maxa! Serio. Już bardziej lajtowych nie ma w tym kraju !

A robię je tylko po to aby móc mówić do wrogów - 'zamknij mordę, mam wyższe !' :mrgreen::mrgreen:;);)

 

 

Ech, już sie zaczynam stresować. Na szczęście mózg chłonie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×