Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Sasiadka owszem robi to bo lubi od zawsze mowila ze bedzie lekarzem i dopieła swego.Moja siora z kolei jest pielegniarka zarabia mniej wiecej 2500 plus nocki i 3 tys wyciagnie .Skonczyła studia w trakcie pracy juz i wiecie co to jest załosne dostala z tego tytułu 20 zl podwyzki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kuzynka jest lekarzem ogólnym, po specjalizacji. Ma 30lat. I 1000 netto na start a 'na start' już rok tak pracuje! I wiem o wszystkim bo mam z nią bliski kontakt.

 

 

Jakby byla z rodziny lekarskiej to pewnie już by miała prywatny gabinecik i zarabiala fuul kasy!

Magda bylas dzis w szkoke?

 

[Dodane po edycji:]

 

Sasiadka owszem robi to bo lubi od zawsze mowila ze bedzie lekarzem i dopieła swego.Moja siora z kolei jest pielegniarka zarabia mniej wiecej 2500 plus nocki i 3 tys wyciagnie .Skonczyła studia w trakcie pracy juz i wiecie co to jest załosne dostala z tego tytułu 20 zl podwyzki

 

 

I wykonuje całą czarną robotę za lekarzy.

 

[Dodane po edycji:]

 

Tak niestety jest w naszym kraju.

 

Znajomości,znajomości !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scrat- sorry ale ja też wiem co piszę, mam bliski kontakt z kuzynką i wiem ile zarabia ! Tak, bo nie ma pleców!

A ryła jak głupia, 30 lat a ona dopiero studia skończyla niedawno! Tyle lat ciężkiej nauki! i co z tego ma? Gówno. I nie,nie piszę bzdur. Sorry.

 

 

Donkey- byłam, dwa egzaminy zdane :smile::smile::smile::smile: A Ty nie na imprezę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, takie jest życie, nie wszyscy zarabiają po 5 tys./m-c.

 

Wiem, nie każdy ma tak fajnie jak ja.

 

Ale trzeba próbować.

Po prostu szkoda mi kuzynki, tyle lat nauki i Państwo ma w dupie takich ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda ostatnio mi podpadasz;p

 

Nie sprowadzaj przykladu kuzynki to ogółu a tym bardziej ze sama nie jestes z tym związana;)

 

i Uwierz ze mozna zarobic;) i to wiecej niz jestes w stanie pomyslec;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdesperowany- no wiem że można, znam też lekarzy którzy dużo zarabiają. Podałam tylko jeden przykład. Szkoda po prostu mi że całą młodość spędziła w książkach a teraz g* z tego ma. Nieważne.

 

 

Donkey- co kupujesz? Ja też po Allegro buszuje, bo kieszonkowe dostałam od lubego :mrgreen: Szukam kosmetyków i ogólnie... A Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey:

http://allegro.pl/item885808961_sexy_czarna_sukienka_komplet_gorset_clubwear_36_38.html

http://allegro.pl/item873456733_mini_sukienka_super_sexy_rozm_s_m_l_tu_l_311.html -kupiłam czarną.

 

[Dodane po edycji:]

 

POMOCY ! CO ZROBIĆ Z SĄSIADEM KTÓRY ZROBIŁ IMPREZĘ I JUŻ NIE WYTRZYMUJĘ TEGO HAŁASU I WYZWISK!

?!

Puściłam im techno na całą piz* a mam wzmacniacz z auta i kino domowe, miałam w słuchawkach siedzieć żeby mi bębenki nie poszły ale już po 22 i boję się że sąsiedzi na psy zadzwonią i do mnie przyjdą zamiast do sąsiada- a ja go tylko próbuję zagłuszyć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie czepiac ale gdzie Ty w tym niby chodzisz bo mi się to kojarzy tylko z jednym zajęciem. i nie dziwie się ze zarabiasz po 5 tys miesiecznie ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

kieszonkowe od lubego? nigdy w zyciu nie wzielabym kasy od swojego chlopaka. dla mnie to po prostu sponsoring, no ale nie chce sie klocic juz z samego rana. Masz nieco inne podejscie do zycia jak inni.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey, czy ja wiem........czy chamska.......miałam napisać to samo, no przykro mi bardzo ale takie "ubrania" też kojarzą mi się jednoznacznie........poza tym już mam serdecznie dość chwalenia się Magdy wszystkim co posiada - to jest chamskie, tak samo jak całkowity brak kultury który sobą przedstawia...... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na koncu komentarza dalam emotke " ;) " ktora chyba kazdy zna i wie co oznacza. gdybym byla zlosliwa chamska i chciala magdzie pojechac ostro to bym tej omotki nie pisala albo uzyla innej zlosliwej.

 

a komentowac moge, od tego jest forum. nie napisalam wprost z czym mi sie to kojarzy, kazdy moze odzycztac moja wypowiedz jak chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie czepiac ale gdzie Ty w tym niby chodzisz bo mi się to kojarzy tylko z jednym zajęciem. i nie dziwie się ze zarabiasz po 5 tys miesiecznie ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

kieszonkowe od lubego? nigdy w zyciu nie wzielabym kasy od swojego chlopaka. dla mnie to po prostu sponsoring, no ale nie chce sie klocic juz z samego rana. Masz nieco inne podejscie do zycia jak inni.

 

 

Nie wydaje mi się zeby paranoja była w swojej wypowiedzi chamska - raczej wypowiedziała swoje zdanie będąc przy tym szczera. Każdy tutaj ma prawo się wypowiedzieć.

Ja w takiej sukience tez bym nie wyszła z domu, kwestia gustu , ale zwłaszcza ten pierwszy kojarzy się raczej jednoznacznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×