Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

ja często chodzę tańczyć (a może raczej popatrzyć jak to inni robią ;)) ale bardziej komfortowo się czuję tańcząc z osobami które ZNAM więc proponuję: najpierw się poznajmy :) chodzę teraz na kurs tańca gdzie jest co chwila zmiana partnerów i przyznam szczerze że czuję się niekomfortowo przyciśnięta do kolesia którego nie znam... hmm wolę mojego jednego i dobrze znanego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc ogłasza się wszem i wobec, że dnia 27 października, 2009 roku czyli w najbliższy wtorek jest spotkanie! Przy czym samiutki jego początek zacznie się na stacji Warszawa Centralna o wpół do drugiej, po czym podróżować będziemy w kierunku nowy zjazd i jakiegoś miejsca stałego przebywania (to jak w końcu ustalamy - co komu pasuje a komu nie?)... Tak, że jak ktoś może wcześniej to miło by było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ustaliliśmy spotkanie o 18:00 w Qfajce ul. Śniadeckich 8 (wtorek 27-go). Jeżeli będziesz się przemieszczał tu i tam cały dzień to jak cię znajdziemy? Musiałbyś podać swój telefon i będziemy cię szukać? Ja o 14 jestem w pracy i z tego co przeczytałam tutaj sporo osób może dopiero wieczorem. Więc jestem za tym żeby tą godzinę wieczorną zostawić jak jest, a kto może i chce to się umówi z tobą wcześniej.

 

Słowianka, zapraszamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się raz spotykaliśmy, więc jakoś to będzie :) Jak usłyszysz kilkuosobową grupę krzyczącą coś bez ładu i składu o psychiatrach, terapiach, lekarstwach, to jest prawdopodobieństwo że to my :) na priva ci wyślę mój tel.

 

W Qfajce właśnie zrobiłam rezerwację, spokojnie się tam pomieścimy, podaje jeszcze raz mapkę

http://mapa.targeo.pl/adres/Pub/Pub%20Qfajka%20ul%20%C5%9Aniadeckich%208%20Warszawa~3966302

 

Na Pl. Konstytucji trzeba skręcić w Śniadeckich (przejście między kolumnami, pod budynkiem jeśli dobrze pamiętam), i to jest po prawej stronie. To jest blisko Metra Politechnika, wystarczy z Metra też dojść do pl. Konstytucji i wtedy skręcić w lewo w Śniadeckich. Do zobaczenia!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka! :)

 

Nie zrozumieliśmy się. Spotkanie ogólne jest tak jak mówiłem. A jak by ktoś chciał wcześniej się spyknąć to zapraszam (bo nie wszyscy dla odmiany mogą później - bo np. mają dalej do domu i muszą jakoś wrócić, albo obowiązki po południu). Ja będę i wcześniej w brygadzie lotnej i później na miejscu (z chwilką, czyli około 5 minut przerwy na załatwienie swoich spraw na pl. Konstutycji zaraz przed 18-tą).

 

agusiaww, wysyłam Tobie na priva. Nie chciałbym podawać publicznie i o to też bym prosił osoby które znają mój tel. Ale na priva jak najbardziej :) Się powymieniamy tel. to się łatwiej znajdziemy.

 

Jak ktoś z okolic drogi którą podałem nie chce podążać sam, a może wcześniej to proszę o kontakt a się zmówimy razem i pojedziemy razem. Razem raźniej nie? :)

 

Pozdrówka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atka pewnie jeszcze bedziemy, ostatnio jak sie spotkalismy to gadalismy ze 4 godziny wiec jakos do 21 to pewnie bedziemy, spokojnie wpadnij, albo podaj swoj fon na priva to Ci napisze czy jeszcze tam bedziemy :)

Namiestnik, jasne nie podam Twojego numeru na ogóle wiem ze to dane prywatne :)

Korba jakiego stresa, ostatnio bylo bardzo fajnie i chyba mimo ze sie wszyscy stresowalismy to naprawde milo spedzilam czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×