Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

natrętnik a jak Ci szło połączenie anafranil z trittico i z mianseryną?

ja dodałem pół tabletki na noc trittico bo anafranil mnie aktywizuje w nocy i mam problemy ze spaniem

jak zarzuciłem pół tabletki to spałem jak zabity do rana:) i obudziłem się wyspany

 

a jak połaczenie fluwoksaminy z anafranilem na NN? oba działają na NN może takie kombo się sprawdza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natrętnik a jak Ci szło połączenie anafranil z trittico i z mianseryną?

ja dodałem pół tabletki na noc trittico bo anafranil mnie aktywizuje w nocy i mam problemy ze spaniem

jak zarzuciłem pół tabletki to spałem jak zabity do rana:) i obudziłem się wyspany

 

a jak połaczenie fluwoksaminy z anafranilem na NN? oba działają na NN może takie kombo się sprawdza?

 

Seba, z mianseryna krotko mialem przygode, okropnie zamulala mnie w dzien, problem ze wstawaniem od pierwszej tabletki. Po 2 tyg. nie dalem rady. Mirta, mimo ze to podobny lek to mnie aktywizuje juz na starcie, choc tez ciezko sie dobudzic. Co ciekawe, dzis jestem znowu pierwszy dzien na mircie i wstalem jak skowronek. A przywalilem od razu 45 mg. Co do trittico z anafranilem, rozkosznie go wspominam, mialem czasamina nim stany podchodzace pod hipomanie (200 mg) wieczorami :) ale ogolnie to zbyt leniwy i senny bylem, bo on nie ma zadnego dzialania na noradrenaline. Ale jak z mirta bedzie kiepsko, to pewnie tez do niego wroce. Ogolnie polecam, fajny lek wspomagajacy, tlumiacy uboki franka.

Co do klomi+fevarin, zostawiam sobie to polaczenie jako asa w rekawie :) czy raczej dwojke w rekawie, bo to juz musi byc zamula na maxa, zlo konieczne. Na razie probuje szczescia z lekami noradrenalinowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natrętnik a jak Ci szło połączenie anafranil z trittico i z mianseryną?

ja dodałem pół tabletki na noc trittico bo anafranil mnie aktywizuje w nocy i mam problemy ze spaniem

jak zarzuciłem pół tabletki to spałem jak zabity do rana:) i obudziłem się wyspany

 

a jak połaczenie fluwoksaminy z anafranilem na NN? oba działają na NN może takie kombo się sprawdza?

 

Seba, z mianseryna krotko mialem przygode, okropnie zamulala mnie w dzien, problem ze wstawaniem od pierwszej tabletki. Po 2 tyg. nie dalem rady. Mirta, mimo ze to podobny lek to mnie aktywizuje juz na starcie, choc tez ciezko sie dobudzic. Co ciekawe, dzis jestem znowu pierwszy dzien na mircie i wstalem jak skowronek. A przywalilem od razu 45 mg. Co do trittico z anafranilem, rozkosznie go wspominam, mialem czasamina nim stany podchodzace pod hipomanie (200 mg) wieczorami :) ale ogolnie to zbyt leniwy i senny bylem, bo on nie ma zadnego dzialania na noradrenaline. Ale jak z mirta bedzie kiepsko, to pewnie tez do niego wroce. Ogolnie polecam, fajny lek wspomagajacy, tlumiacy uboki franka.

Co do klomi+fevarin, zostawiam sobie to polaczenie jako asa w rekawie :) czy raczej dwojke w rekawie, bo to juz musi byc zamula na maxa, zlo konieczne. Na razie probuje szczescia z lekami noradrenalinowymi.

 

A sama mianseryna czy mirtazapina działały na Ciebie przeciwlękowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natrętnik a jak Ci szło połączenie anafranil z trittico i z mianseryną?

ja dodałem pół tabletki na noc trittico bo anafranil mnie aktywizuje w nocy i mam problemy ze spaniem

jak zarzuciłem pół tabletki to spałem jak zabity do rana:) i obudziłem się wyspany

 

a jak połaczenie fluwoksaminy z anafranilem na NN? oba działają na NN może takie kombo się sprawdza?

 

Seba, z mianseryna krotko mialem przygode, okropnie zamulala mnie w dzien, problem ze wstawaniem od pierwszej tabletki. Po 2 tyg. nie dalem rady. Mirta, mimo ze to podobny lek to mnie aktywizuje juz na starcie, choc tez ciezko sie dobudzic. Co ciekawe, dzis jestem znowu pierwszy dzien na mircie i wstalem jak skowronek. A przywalilem od razu 45 mg. Co do trittico z anafranilem, rozkosznie go wspominam, mialem czasamina nim stany podchodzace pod hipomanie (200 mg) wieczorami :) ale ogolnie to zbyt leniwy i senny bylem, bo on nie ma zadnego dzialania na noradrenaline. Ale jak z mirta bedzie kiepsko, to pewnie tez do niego wroce. Ogolnie polecam, fajny lek wspomagajacy, tlumiacy uboki franka.

Co do klomi+fevarin, zostawiam sobie to polaczenie jako asa w rekawie :) czy raczej dwojke w rekawie, bo to juz musi byc zamula na maxa, zlo konieczne. Na razie probuje szczescia z lekami noradrenalinowymi.

 

no właśnie.. ja wziałem pół triticco 60mg na test do anafranilu bo mam jakieś pudełko nie wiem skąd , ale ważność jeszcze jest do końca roku:D

pewnie kiedyś mi przypisali na sen czy coś

no i ja jak to ja musze spróbować nie byłbym sobą hehe , biorę pół tabletki na noc i co?

śpie jak zapity, rano troszkę zamotany ale mam hipomanie pozytywną taką fajną jeśli wiecie o co chodzi hehe

jakby czasy na paro jak czułem się codziennie jak po fecie :D:D

 

Dziwne jakie działanie ma w końcu to triticco? jest to na spanie lek a następnego dnia tak rozrywa ? może o interakcja z Anafranilem daje taki skutek?

No i najważniejsze , nigdy na mnie lek nie działał od 1 kontaktu a tu start od razu?? od 1 tabletki?? dziwne??

 

-- 07 lis 2017, 11:55 --

 

no i dziwne ale triticco zwiększych znacznie libido , to normalne?? jakby tak było to bym to jadł kilogramami!

 

Czytam wątki, gdzie też piszą , że triticco do anafranilu zwiększa libido, jak u was było???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu ktos kto przez natretne mysli mial lęki depresję itp, pozniej cos lykal, bylo w miare spoko, i wrocilo ze zdwojoną silą? taka beznadzieja i przekonanie ze juz tak zostanie, i jakis lek mu pozniej pomogl znowu lub ten sam? na prawdę jestem w ciezkiej sytuacji...

 

Ja jestem w takiej sytuacji i na powrocie do Anafranilu. Co prawda nie wrocilo ze zdwojona sila, ale na tyle mocnonze musialem odstawic wenle. Jest lepiej, ale jeszcze nie tak dobrze jak bylo za pierwszym razem. Zrezygnowalem z Anafranilu na rzecz wenli liczac ze sprawe natrectw mam za soba. Nic bardziej mylnego. Druga rzecz, aktualne bezrobocie tez nie sprzyja samopoczuciu i walce z natrectwami. Natrectwa lubia brak zajecia i zbyt duzo wolnego czasu. Za 2 tygodnie ide na miesieczne szkolenie do nowej pracy, takze kontakt z ludzmi bedzie pomocna terapia.

tez chce isc do pracy jakiejs, ale niech lęk, strach i depresja odpuszczą, to i mysli troche sie uspokoją, w takim stanie nie dam rady..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natrętnik a jak Ci szło połączenie anafranil z trittico i z mianseryną?

ja dodałem pół tabletki na noc trittico bo anafranil mnie aktywizuje w nocy i mam problemy ze spaniem

jak zarzuciłem pół tabletki to spałem jak zabity do rana:) i obudziłem się wyspany

 

a jak połaczenie fluwoksaminy z anafranilem na NN? oba działają na NN może takie kombo się sprawdza?

 

Seba, z mianseryna krotko mialem przygode, okropnie zamulala mnie w dzien, problem ze wstawaniem od pierwszej tabletki. Po 2 tyg. nie dalem rady. Mirta, mimo ze to podobny lek to mnie aktywizuje juz na starcie, choc tez ciezko sie dobudzic. Co ciekawe, dzis jestem znowu pierwszy dzien na mircie i wstalem jak skowronek. A przywalilem od razu 45 mg. Co do trittico z anafranilem, rozkosznie go wspominam, mialem czasamina nim stany podchodzace pod hipomanie (200 mg) wieczorami :) ale ogolnie to zbyt leniwy i senny bylem, bo on nie ma zadnego dzialania na noradrenaline. Ale jak z mirta bedzie kiepsko, to pewnie tez do niego wroce. Ogolnie polecam, fajny lek wspomagajacy, tlumiacy uboki franka.

Co do klomi+fevarin, zostawiam sobie to polaczenie jako asa w rekawie :) czy raczej dwojke w rekawie, bo to juz musi byc zamula na maxa, zlo konieczne. Na razie probuje szczescia z lekami noradrenalinowymi.

 

no właśnie.. ja wziałem pół triticco 60mg na test do anafranilu bo mam jakieś pudełko nie wiem skąd , ale ważność jeszcze jest do końca roku:D

pewnie kiedyś mi przypisali na sen czy coś

no i ja jak to ja musze spróbować nie byłbym sobą hehe , biorę pół tabletki na noc i co?

śpie jak zapity, rano troszkę zamotany ale mam hipomanie pozytywną taką fajną jeśli wiecie o co chodzi hehe

jakby czasy na paro jak czułem się codziennie jak po fecie :D:D

 

Dziwne jakie działanie ma w końcu to triticco? jest to na spanie lek a następnego dnia tak rozrywa ? może o interakcja z Anafranilem daje taki skutek?

No i najważniejsze , nigdy na mnie lek nie działał od 1 kontaktu a tu start od razu?? od 1 tabletki?? dziwne??

 

-- 07 lis 2017, 11:55 --

 

no i dziwne ale triticco zwiększych znacznie libido , to normalne?? jakby tak było to bym to jadł kilogramami!

 

Czytam wątki, gdzie też piszą , że triticco do anafranilu zwiększa libido, jak u was było???

 

Trittico ogolnie podobno dodaje energii, choc nie wiem jakim cudem, skoro on dziala tylko na serotonine. Co do libido, fakt, mnie wyciagnal z zerowego libido na anafranilu, ktore juz tak zostalo, nawet po odstawieniu trittico od anafranilu. Mi dawal niesatysfakcjonujaca energie. Teraz 3ci dzien z mirtazapina, troche jakby pobudzony jestem w dzien, libido tez od razu podskoczylo, wczoraj w nocy dorwalem zone tak, jak nie pamietam kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi bo to dziwne ja biore 150 amafranili 60 paro i praktycznie nic nie czuje co jest zemna takie receptory rozlegolowane czy co ze takie kolosy na mnie slabo dzialaja dalej czuje lek natrectwa znikly ok ale dziwne nawet nie ma toksycznosci anafranilu

 

ile czasu bierzesz, co ci dolega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba napisalem zE 150 anafranilu i 60 paro to sa kosy serotoninowe a na mnie to gowno slabo dziala no lecze sie na natrectwa i lęki natrect nie mam ale leki spoleczne zostaly pojechalem do ppracy po kase bo mi zostalo i patrze gosc idzie tam myl kola z auta i odrazu taki lek wogole zeby zadzwonic do niego spytac czy moge podjechac po kase to sie wlacza lek niepokoj wiec co ja mam dodac xd mysle nad fevarinem zeby dolaczyc albo escitalopram xd biore dlugo juz z 3-4 miechy ale w tym momencie zdarzylo sie strasznie duzo benzodiazepin dolaczyc do tego hexedron wlasnie jestem 8 dzie czysty bez benzo i biore na odstawke pregabaline ale ona na spoleczne wogole nic nie daje zal ;/ xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty masz obsesje na tle pisania tu nie bo widze ciagle piszesz kazdy temat nie ma opcji zebys sie nie odezwal stary dobrze masz mi wyleczylo natrectwa do zera nie mam z adnych wyjebane mam mialem zawsze na tle laski obsesyjne zauroczenie jest gitara ale leki niepokoj dalej siedza biore pregabaline ale nic nie daje tzn cos daje ale slabo dzis pokazala ze huja warta jest pojehclame i leki niepokoj i huj strzelil to zamowilem se 250mg etizolamu potem wale fluberomazepam na odstawke i heexdedron na lepsza gadke bo huja leki daja jebac je xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nacpany ale nie dziwisz sie ze stosuje takie kombo co normalny czlowiek by mial ZS a moj mozg inaczej reaguje na to chociaz dizs wypilem pare piwek ale huj niewiem zobaczy sie ale to dziwne dla mnie ze takie cos stosuje a tu prawie nicc NN zwalczone ale leki itd nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Anafranil wale 3 tabsy z rana, o dziwo mnie nie zamula i nie usypia, nawet po mircie na noc. Mirta chyba dziala przy Anafranilu podobnie jak przy wenli, czyli mimo dzialania przeciwhistaminowego podkreca noradrenaline na tyle mocno, ze jest sie w miare rzeskim, a nie zamulonym.

 

-- 08 lis 2017, 23:29 --

 

Co leczysz? dziala przeciwlekowo?

 

NN, anhedonie. Mix dziala przeciwlekowo, nie gorzej jak CRF. Serotonina czuje ze idzie w gore ostro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czwarty dzien na klomi 225 i 45 mirty i czuje sie jak na duzej dawce trazodonu do klomi, tak rozkosznie leniwie.

 

najwazniejsze pytanie jak twoje NN teraz?

 

-- 10 lis 2017, 19:21 --

 

6ty tydzień na Anafranilu 150 mg

 

pozytywy

 

- leki i fobia skasowane

- depresja skasowane

- wahania nastrojów , skasowane w 80%

- nordrenalina pobudzona, chęć do życia, aktywizuje mnie

 

Minusy

- upierdliwa suchość w ustach podczas rozmawiania z kimś

- natrętne myśli bez nawet 1% poprawy, winy dopatruję się w działaniu na nordrenalinę, przez co pobudza mój układ współczulny

no i to największy minus , jednoczenie bardzo męczący , szkoda, że będę musiał zwiększać dawkę przez to ..:-/

 

 

Podsumuwując i porównując do Paroksetyny

150mg Anafranilu daje mi podobny efekt jak 60mg paroksetyny , jedyna różnica to , że na paro 60 na natręctwa skasowane były na 50% ,

na klomipraminie 0%,

Pocieszam się, że 60mg paro to ok 220 mg Klomipraminy więc mam jeszcze widełki i nadzieję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam biorę sulpiryd 100 mg od rodzinnego byłem u psychiatrii kazał zwiększyć o 50 mg teraz biorę 150mg na noc biorę lerivon 30mg po 10 dniach stan się pogorszył pojawili się lęki w nocy i wciągu dnia trudno mi spać osłabłem sił nawet przy komputerze pracuje coraz mniej mam myśli samobójcze myśli o śmierci trudno to wytrzymać czy lerivon blokuje noradrenalinie mam jej coraz mnie czy dawka sulpirydu jest wysoka co mam robić proszę o pomoc wasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu stosowania wenlafaksyny w dawce 300 mg ,która wywierała u mnie nadmierne uspokojenie w ciągu dnia i senność nawet po zmniejszeniu jej dawki do 150 mg co nic nie dało wróciłem z podkulonym ogonem do klomipraminy , na razie biorę jej dawkę 225 mg i na noc jako lek nasenny 75 mg amitryptyliny . Dopiero pierwszy dzień po przesiadce z jednego leku na drugi ,a już mi potrzebne było tylko 7-8h snu ,a nie 14 h i nie miałem problemów z wybudzeniem się tylko obudziłem się pełen energii . Zawsze wracam do anafranilu i na nim samym byłem też najdłużej czasu ze wszystkich leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×