Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

napisalem tak bo u mnie natrectwa skupiają sie na myslach, w ogole skupiam sie duzo na tych myslach, na tych zlych oczywiscie...

 

My mamy natręctwa myślowe, gadamy do ściany np hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joker27, wydaje mi się, że natręctwa mogą spowodować dużą depresję.

 

U mnie w fazie ostrej depresji jakaś sytuacja zaczyna mnie martwić i natrętnie się powtarza, natręctwo jest jakby połączone z depresją.

 

Postanowiłeś już, jaki lek spróbujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę 300 mg i zauważyłem ,że zwykłe tabletki po 25 mg ,które nie są o przedłużonym uwalnianiu działają pobudzająco lekarz nawet mi o tym mówił i nie kazał brać przed snem . Będę sobie brał 225 po 75 mg o przedłużonym uwalnianiu 3-0-0 i 3 tabletki zwykłe po 25 mg 1-1-1 jakoś tak to sobie rozłożę bo mam tego z 14 paczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile walic tego gowna z fevarinem

 

Mi lekarz przepisal 225 klomi i 50 fevarinu, ale straszne zombie po tym bylem. Zmniejszylem Anafranil do 150 a fevarin zwiekszylem do 100 i lepiej funkcjonuje, nie musze ucinac komara w ciagu dnia.

 

-- 30 lis 2017, 00:35 --

 

Czasami pojawiaja sie krotkie stany lekowe, ale lepsze to niz natrectwa, ktore staly sie obojetne. Niby cos tam sie czasem zalaczy, ale to jest takie slabe, nadchodzi i ucieka w eter.

 

-- 30 lis 2017, 00:48 --

 

A orientuje sie ktos gdzie mozna zbadac sobie stezenie klomipraminy we krwi ? I ile takie badanie kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zestaw, anafranil, fevarin, rispolept to teoretycznie miazga na natrectwa. Haloperidol wywal do kosza lepiej.

 

-- 01 gru 2017, 13:24 --

 

Ja biorę 300 mg i zauważyłem ,że zwykłe tabletki po 25 mg ,które nie są o przedłużonym uwalnianiu działają pobudzająco lekarz nawet mi o tym mówił i nie kazał brać przed snem . Będę sobie brał 225 po 75 mg o przedłużonym uwalnianiu 3-0-0 i 3 tabletki zwykłe po 25 mg 1-1-1 jakoś tak to sobie rozłożę bo mam tego z 14 paczek.

 

Tez chyba poprosze o te 25 mg, te pobudzenie mnie ciekawi, bo klomi + fluwo zaczyna mulic w dzien. I bede ladowal SR 75 na noc i 3 × 25 w dzien.

 

-- 01 gru 2017, 13:26 --

 

A nie chce znowu pakowac sie w neuroleptyki np. flupentiksol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skierowanie na oddział dzienny, podobno nie mam depresji ani typowych natrectw myślowych, a to ciekawe bo obsesyjnie myślę że straciłem już dziewczynę przez mój stan, ciągle czuję napięcie i lęk cały dzień, tylko myśli że nic nie poprawi mojego stanu... Cały dzień leżę, ukojenie to sen, nie mogę tego wytrzymać, do poniedziałku kazała mi brać nawet 75 mg ketrelu na noc i 25 rano, pregi mam nie zwiększać, kazała po pół tabletki mniej paro już brać co dziś zrobiłem, mam coraz mniej siły każdy dzień mnie miażdży, psychoterapia mi UJ da, z resztą w takim stanie to mogą sobie mówić i mówić :((((((((((((,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91

Co sądzicie o połączeniu klomipraminy 150 mg i kwentiapiny 25 mg na zaburzenia lękowe z natretny myslami ?

 

Dzis zwiekszylem dawke mobemidu do 600 mg i od 1 w nocy do niedawna mam koszmary senne gdzie chodze i zabijam wszystkich ludzi od cholery krwi i przerazenia, ten lek mobemid to chyba nie dla mnie. Juz tyle przerobilem tych lekow a nic nie dziala nic. Jak wgl zejsc z tego mobemidu mam czekqc tydzien bez leku od ostatniej dawki i dopiero moge ta klome dac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co ma dac to zmniejszenie paro ? Nie zrozumiem logiki lekarzy.

Bo mam ją odstawic bo od ponad dwoch miesięcy nie dziala, codziennie mam caly dzien lęk, napięcie, w glowie burdel ze to sie nie skonczy, jestem wrecz przerazony, chcialbym już odejsc z tego swiata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deoodeoo jak ty sie czujesz na mixie klomi + fluwo ? Dla mnie ten mix to sie nadaje do terapii w szpitalu, bo zycie jest nie do przyjecia. Na poczatku calkiem ok, a teraz kazdy dzien coraz bardziej zmulony.

 

-- 03 gru 2017, 14:27 --

 

Zrobilem sobie przymusowa 2 dniowa przerwe od klomi i czuje sie znacznie lepiej. O co tu chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91
Deoodeoo jak ty sie czujesz na mixie klomi + fluwo ? Dla mnie ten mix to sie nadaje do terapii w szpitalu, bo zycie jest nie do przyjecia. Na poczatku calkiem ok, a teraz kazdy dzien coraz bardziej zmulony.

 

-- 03 gru 2017, 14:27 --

 

Zrobilem sobie przymusowa 2 dniowa przerwe od klomi i czuje sie znacznie lepiej. O co tu chodzi ?

 

Efekt odbicia to sie chyba nazywa. Ja po odstawieniu paro w 10 dni po 4.5 miesiaca brania 40 mg na dobe i lyknieciu ostatniej dawki 2 dni po dostalem takiego kopa i nawet lęki mi spadly ale po kilku dniach to minelo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×