Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Ja leki działające na noradrenaline kojarzę z działaniem pro-lękowym ( biorąc sam NRI-reboksetyne ) ,a w rzeczywistości jest inaczej czego dowodem są leki SNRI ,TLPD i wiele innych , które też działają na noradrenaline ale nie powodują pogorszenia stanów lękowych . Odpuściłem sobie miks klomipraminy z fluwoksaminą z tego względu ,że bardzo się źle po nim czułem psychicznie byłem strasznie agresywny prawie jak niepoczytalny i trochę się też tego miksu bałem na nim uprawiać sport bo nie wiedziałem jakie mam w rzeczywistości stężenie klomipraminy we krwi,które mogłoby obciążać organizm i serce co z dodatkowym wysiłkiem fizycznym mogłoby się skończyć bardzo źle . Biorę teraz 150 mg klomipraminy 2-2-2 i 150 mg amitryptyliny 2-2-2 ale jak nie będę zadowolony za miesiąc z jej działania przeciwlękowego to wtedy ją odstawie i spróbuje miksu klomipraminy z doksepiną, która uważana jest za najsilniej działający przeciwlękowo TLPD, tylko będzie coś przeczuwam po niej problem z tyciem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natrętnik a wenlafaksyna przywróciła Ci natrętne myśli? Ile czasu ją stosowałeś? I dlaczego piszesz, że inaczej byś jej nie odstawił?

 

Tak. Nie odstawilbym, bo uwazam to za najlepszy mix antydepresyjny i przeciwlekowy. Super stan, aktywizacja i uczucie spokoju. Co prawda wszystko jakby sztuczne, na haju, na granicy cpania, no ale lepiej chodzic nacpanym, niz wiecznie zyc jak roslinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natrętnik dzięki za poradę, biore to co Ty kiedyś Klomi 150mg + triticco 75mg

w jakiej dawce brałes tritico? rano ? wieczorem?

 

Zszedłem z Klomi 225...nasiliła lęki i natręctwa.. i zwiekszyła otepienie i senność

Połączenie z triticco na poczatek zamula ale z czasem triticcoo daje kopa i przede wszystkim..

Macie kastracje na lekach? dołączcie triticco i poczekajcie tydzień, :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę już 6 dzień tą smieszną dawkę 25 mg i dalej mam bardzo duże zawroty głowy. To dziwne, ale kilka lat temu nie miałem w ogóle zawrotów głowy, z tym że wtedy nie brałem jeszcze karbamazepiny i mianseryny. Od piątku spróbuję brać 50 mg, ale aż się boję tego kręcenia w głowie. Dla mnie to chyba najgorszy z objawów ubocznych, jaki może być po leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy skutki kastracji po klomipraminie (150mg), da się jakoś wyeliminować innymi lekami ?

Albo inna opcja, ile godzin od zażycia skutki kastracji mijają i orgazm jest możliwy ? przy SSRI było to jakieś 30h.

Bo zauważyłem że problemów ze wzwodem nie ma, ale występuje przeciętny spadek libido oraz anorgazmia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy skutki kastracji po klomipraminie (150mg), da się jakoś wyeliminować innymi lekami ?

Albo inna opcja, ile godzin od zażycia skutki kastracji mijają i orgazm jest możliwy ? przy SSRI było to jakieś 30h.

Bo zauważyłem że problemów ze wzwodem nie ma, ale występuje przeciętny spadek libido oraz anorgazmia.

 

Trazodon 50-100 mg mi pomogl, no i teoretycznie katrujacy fluanxol zwiekszyl mk ochote na seks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trazodon 50-100 mg mi pomogl, no i teoretycznie katrujacy fluanxol zwiekszyl mk ochote na seks.

 

Trochę ciężko mi w to uwierzyć patrząc na profil działania trazodonu, działa głównie na receptory adrenergiczne i serotoninowy 5HT-2A.

Tobie osobiście on pomógł w sensie odblokowania orgazmu i zwiększenia libido ? Komuś innemu z Was też pomógł w tych kwestiach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie podobno blokada 5hr2a ma wplyw odblokowujacy libido. Dlatego psychiatrzy czesto na libido przepisuja trazodon, mianse albo mirte. Choc trazodon ma najslabszy wplyw to dziala na libido najlepiej. Moj psychiatra powiedzial ze miansa i mirta przywraca libido do punktu wyjscia, a trazodon jeszcze dziala wrecz na plus. Tak bylo i u mnie. Budzilem sie w nocy ze stojaca palka i mialem ochote. Poranne wzwody itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na 5HT2A najmocniej ze wszystkich leków działa mianseryna, dokładnie 10x silniej niż trazodon,

wkleje screen z opisem oddziaływania na dane receptory, posegregowane wg. 5ht2a, trazodon jest dopiero na 5 pozycji,

na pierwszym miejscu jest mianseryna (najmniejsza wartość, czyli najsilniejszy wpływ):

 

a3164a7b5c769.jpg

 

W Excelu opracowałem sobie taką tabelkę i można ją dowolnie segregować, według wszystkich wartości,

na zielono oznaczyłem efekt osłabiający/uspokajający, na czerwono pobudzający, mam nadzieję, że się nie mylę.

 

Czy dodatkowe 10mg mianseryny na noc wystarczy, czy trzeba więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trazodon 50-100 mg mi pomogl, no i teoretycznie katrujacy fluanxol zwiekszyl mk ochote na seks.

 

Trochę ciężko mi w to uwierzyć patrząc na profil działania trazodonu, działa głównie na receptory adrenergiczne i serotoninowy 5HT-2A.

Tobie osobiście on pomógł w sensie odblokowania orgazmu i zwiększenia libido ? Komuś innemu z Was też pomógł w tych kwestiach ?

 

 

TAK mi, ja dodalem triticco i libidko skoczylo do normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pozostaje na razie na dawce 150mg na której przez 2 dni udało mi się uświadczyć euforii, ale niestety doświadczyłem hiper-lęku, ehh.

gdyby nie nasilenie lęków ten lek byłby super, niestety benzo w małej dawce i pregabalina pomagają tylko częściowo i na krótko, więc

pozostaje mi tylko zaciśnięcie zębów, bo dorzucanie czegoś dodatkowo na uspokejenie z serotonergików zepsuje efekt noradrenergiczny klomipraminy.

 

tak więc skazuję się na klomipraminę, w razie czego dojdę do 225mg co dla mnie będzie dawką chyba maksymalną, 300mg podobno działa już niebezpiecznie, ryzyko drgawek itp.

 

pozdrawiam wszystkich klomipraminiarzy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rozsądnych dawkach chyba można - zależy, czy się czujesz na siłach. Raczej mam na myśli piwo niż wódkę.

Chociaż chętnie bym się dowiedział jakiejś fachowe opinii, zwłaszcza jeśli chodzi o tak dużą dawkę jak 225mg. I nie tylko mam na myśli głowę, ale też wątrobę - czy to nie będzie za duże obciążenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pozostaje na razie na dawce 150mg na której przez 2 dni udało mi się uświadczyć euforii, ale niestety doświadczyłem hiper-lęku, ehh.

gdyby nie nasilenie lęków ten lek byłby super, niestety benzo w małej dawce i pregabalina pomagają tylko częściowo i na krótko, więc

pozostaje mi tylko zaciśnięcie zębów, bo dorzucanie czegoś dodatkowo na uspokejenie z serotonergików zepsuje efekt noradrenergiczny klomipraminy.

 

tak więc skazuję się na klomipraminę, w razie czego dojdę do 225mg co dla mnie będzie dawką chyba maksymalną, 300mg podobno działa już niebezpiecznie, ryzyko drgawek itp.

 

pozdrawiam wszystkich klomipraminiarzy :P

 

Mi pomógł BARDZO triticco

Wez to do klomi a zobaczysz efekty, sama klomi działała za mocno lękowo pobudzająco,

Triticco to idealnie wyrównuje, i co ważne zwiększa libido!

 

-- 21 gru 2017, 20:57 --

 

W rozsądnych dawkach chyba można - zależy, czy się czujesz na siłach. Raczej mam na myśli piwo niż wódkę.

Chociaż chętnie bym się dowiedział jakiejś fachowe opinii, zwłaszcza jeśli chodzi o tak dużą dawkę jak 225mg. I nie tylko mam na myśli głowę, ale też wątrobę - czy to nie będzie za duże obciążenie?

 

Mi się zdarzało walić równo aż do zgona..poza mega kacem i nasilonymi lekami przez pare dni żadnych objawów więcej nie czułem... wątroba super, ekg też, ale nie polecam... szybko sie film urywa, robi się też agresja po tym na alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś info czy można klomi łączyć z alkoholem ?

 

Mam info z autopsji. Moc to mozna, ale nie za czesto. Wypijalem tyle co zawsze, nie zauwazylem roznicy. Anafranil sie nie resetuje po alko jak ssraje. Ale zaznaczam, ze przy regularnym piciu, nawet on przestaje dzialac. Nie warto.

 

-- 22 gru 2017, 17:07 --

 

SebaNN masz juz na klomi+trittico "niezniszczalnosc mode" ? :D W sensie ze nic czlowieka nie jest w stanie wyprowadzic z rownowagi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×