Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Cześć WolfMan, tosia_j

Wpadłem poudawać, że mam dobry humor ;)

 

Zachęcony wczorajszym medalem Włoszczowskiej postanowiłem, że dziś przejadę się moim rowerkiem krossowym po ulubionej leśnej trasie xc. Mam nadzieję, że będzie lać i że będzie ślisko. I że się wyłożę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, i że się już nie podniosę

 

Ḍryāgan, cześć. Już nie raz się wyrżnąłem. Fakt, że się nigdy nie połamałem, ale poobijany byłem nieźle. Jeżdżę w kasku i czasem w ochraniaczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, ogary poszły w las...

Ja lubię ten cytat z Żeromskiego:

"Macie chore nerwy.

O tak. Ale ja mam także inną jeszcze chorobę. Ja mam zanadto wyedukowaną świadomość. To jest ścierwo obolałe!"

 

Ale leje :hide: Toż to w lesie będzie można uprawiać kajakarstwo górskie zamiast kolarstwa :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!

 

U mnie się zbiera i zbiera do chluśnięcia, ale póki co tylko napięta atmosfera... ;)

 

Rano miałam taką derealkę, że bałam się odezwać, żeby jakiś głupot nie gadać, po każdym zdaniu zastanawiałam się, czy aby na temat mówię i czy w ogóle ma to jakiś sens... :P A dorwała mnie w spożywczaku sąsiadka bardzo gadatliwa. :roll:

 

Łeb mi rozsadza mimo kawy i wzięcia procha. Czy to od ciśnienia, czy od tego cholernego kataru, no nieważne, nie wiadomo co z tym robić. Poleżałabym z zimnym kompresem, ale sobie przecież nie zaaplikuję zimnego na załadowane zatoki... :bezradny:

 

rolosz, jak być w strasznym stanie, to już chyba lepiej na rowerze niż na łóżku... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Taki letni kompres to chyba byłby chwyt psychologiczny... ;)

 

rolosz, No jak się ogarnę to może jest sens w moich słowach, ale w porannym zamule... Mój syn mógłby coś na ten temat powiedzieć, gdy robi o taką minę czasami z rana :shock: , jak nieopatrznie otworzę jednak usta. :P ( a np. kończę myśl ze snu, albo pytam się go kilka razy o to samo, albo odpowiadam nie na temat... :hide: ).

 

Idę zjeść tradycyjne sadzone jajka niedzielne. Swięto, bo na szyneczce. :yeah: A jak pisałam mięska nie jadam, co by to żelazo obniżyć. Muszę powiedzieć, że da się, chociaż pierwszy tydzień byłam cały czas głodna. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D !

 

Taki dziwny dzień dzisiaj...duszno, ciężko, głowa boli...

U mnie już pada i grzmi. Wyjście przełożone, a nawet odłożone. Dzisiaj nie mam nastroju na nic.

To ciekawe, że w ciągu paru godzin psychika tak bardzo zmienia kierunek.

Cieszy mnie jedynie to, że mam świadomość tego, co się ze mną dzieje.

 

Spokojnej niedzieli z lepszym samopoczuciem życzę wszystkim!!!

 

Uciekam, by popracować nad sobą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, :D w pewnych sytuacjach nie warto działać przeciw sobie. Czasem trzeba odpuścić. Na pewno nie można dopuszczać do sytuacji zamknięcia się w domu /Tobie to nie grozi-pracujesz/, ale mieć komfort - ja niczego nie muszę.

W domu, zawsze czas się jakoś zagospodaruje...

 

tosia_j, hej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×