Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, musisz koniecznie coś sobie zorganizować, góry zawsze dają mega zastrzyk energii:)

Objazdówka po całych Biesach, zatrzymaliśmy się tylko na 2 nocki w Lutowiskach (mamy tam rodzinę) to okolice Ustrzyk Dolnych. Unikam tylko Soliny i Polańczyka, bo turystów tyle, że się żyć odechciewa.

5786018_DSC08042.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, ja od kilku lat choruję na zrobienie całego GSB (https://pl.wikipedia.org/wiki/G%C5%82%C3%B3wny_Szlak_Beskidzki) Z Wołosatego do Ustronia. W tym roku już raczej nie ma na to szans, bo jak wrócę do Polski to już za chłodno będzie na noclegi pod chmurką. Ale może chociaż Karkonosze uda mi się odwiedzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, hej Nihil, niegrzeczny jak zwykle ;) u mnie róznawo praca,obowiązki i tyle że trochę stresów odpadło zdrowotnych i oby tylko jakoś dalej tak i bez upałow bo nie daje rady :bezradny: A TY jak sobie radzisz zagoniona jak zawsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, atak kosmitów byłby odmianą, bo to forumowe spamowanie jest już jak Moda na sukces. Nuda :-)

Kosmokwak (kosmostrada) był, ludziom chciał uszy zakraplać, podejrzane eksperymenty przeprowadzać :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×