Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Artemizja, u nas czerwone oczka oznaczają tylko jedno. Zakupy w coffee shopie :mrgreen: .

 

Arhol, dawno już w nic blizzardowego nie grałem. Ale ostatnio, po kilku latach nie grania w nic zainstalowałem sobie Wiedźmina III. Nawet nie amietam kiedy ostatnio coś tak mnie wciągnęło.

każdy by pozieleniał gdyby twój kraj najechała plaga umarlaków,wyrżnęła twoich ludzi,ciebie,zaś podły rycerz umarlak transformował cię w bezmyślne zombie pod kontrolą całej zasranej plagi i lisza :mrgreen:

gry blizztarda...trochę straciły na dawnej świetności,to bez wątpienia ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, ja tam dalej uważam, ze jest tym "wkretem doskonalym" :D Heh, w życiu nie dam się przekonać, jakoby Niemampomyslu miała istnieć naprawdę - chyba już ostatecznie utraciłbym wiarę w Boży zamysł przy "Akcie Stworzenia" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, Ale...tak przepowiedziała ta kula od cyganów za 3,50 którą kupiłem na totalnie-nie-podejrzanym-cygańskim-kramie,mówisz że dałem się wyru..korzystać? 1x

Artemizja, ja tam dalej uważam, ze jest tym "wkretem doskonalym" :D Heh, w życiu nie dam się przekonać, jakoby Niemampomyslu miała istnieć naprawdę - chyba już ostatecznie utraciłbym wiarę w Boży zamysł przy "Akcie Stworzenia" :P

Jeśli to troll,to masterpiece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×